Marketingový online špecialista

IPD s.r.o.

IPD, s.r.o., Miletičova 14, 82108 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kreatívna práca na zaujímavých digitálnych kampaniach,
- návrh stratégií, správa, kontrola obsahu a celková zodpovednosť v oblasti sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Youtube, Twitter, LinkedIn),
- analýza, vyhodnocovanie, navrhovanie a implementácia nových riešení pri sociálnych sieťach,
- spolupráca na tvorbe obsahu webových stránok a microsites, zodpovednosť za správny obsah na webových portáloch,
- spolupráca a realizácia väčších marketingových projektov,
- zodpovednosť za marketingové kampane,
- príprava propagačných materiálov pre online marketingové kampane,
- prinášanie nových nápadov.

Sme mladá, dynamická spoločnosť so zaujímavými klientmi a skvelým kolektívom. Hľadáme kreatívnych ľudí, ktorí nechcú tráviť 2 roky na jednom projekte a chcú sa neustále vyvíjať a napredovať.

- možnosť kariérneho rastu a sebarealizácie,
- príjemné a tvorivé pracovné prostredie,
- kreatívna práca,
- pravidelné školenia a kurzy v oblasti digitálneho marketingu
- možnosť podieľania sa na zaujímavých kampaniach,
- pohodlné papuče a milá vrátnička :-),
- veľká kancelária na Trnavskom mýte, 2 min. od nákupného centra Centrál,
- pravidelné teambuildingy

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o prácu v našej spoločnosti, KONTAKTOVAŤ budeme len vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Marketingová komunikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti v oblasti marketingu a reklamy
- kreatívne myslenie,
- komunikačné a organizačné schopnosti,
- samostatnosť,
- logické a analytické uvažovanie,
- bezchybná gramatika,
- flexibilita,
- zmysel pre detail,
- skúsenosť so spravovaním sociálnych sietí,
- základná znalosť Google Analytics a Adwords výhodou,
- znalosť anglického jazyka výhodou.

IPD, s. r. o. je rychlorastúca IT a marketingová spoločnosť zaoberajúca sa tvorbou webových stránok a korporátnej identity, IT projektami a reklamnými a marketingovými službami.

IPD, s. r. o.
Miletičova 14
82108, Bratislava

Adresa spoločnosti

IPD, s.r.o.
82108 Bratislava mestská časť Ružinov

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2741092   Dátum zverejnenia: 2.12.2016