PPC Špecialista & Online marketing

IPD s.r.o.

Miletičova 14, 841 04 Bratislava Ružinov, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoluvytváranie online stratégie, Analytika, optimalizácia kampaní a testovanie nových kanálov
Google Adwords - vedenie, optimalizácia, rozširovanie účtu, experimenty, komunikácia s Google
stanovenie KPIs, práca s toolmi tretích strán
Retargeting
Ďalšie online kanály zamerané na výkon sú viac než vítané (Marketing automation, e-mail marketing SEO, affiliate..)
Neustále zdokonalovanie vlastných skills

- dynamická práca v mladom kolektíve
- rýchlo rastúca marketingová a IT spoločnosť
- kreatívna práca
- možnosť sebarealizácie
- príjemná priateľská atmosféra
- kávovar a rôzne druhy čajov
- pohodlné papuče a milá vrátnička :-)
- veľká kancelária na Trnavskom mýte, 2 min. od nákupného centra Centrál
- teambuildingy

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis. V prípade záujmu sa radi osobne stretneme, predstavíme našu spoločnosť, projekty a samotnú prácu ako aj kolektív a tvoje možnosti uplatnenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výkonnostný marketing, PPC, Analytiky v marketingu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google AdSense - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš skúsenosť s PPC kampaňami a výkonnostným marketingom.
Google Analytics a optimalizácia webstránok a SEO je tvojim snom a chcel by si mať svoj vlastný tím, ktorý si sám zložíš ?

IPD, s. r. o. je rýchlorastúca digitálna agentúra zaoberajúca sa tvorbou webových stránok a korporátnej identity, IT projektami, reklamnými a marketingovými službami.

IPD, s. r. o.
Miletičova 14
82108, Bratislava

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2738909  Dátum zverejnenia: 27.9.2016