Obchodný zástupca

IP trade s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
400 EUR/mesiac, provízia v % z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladej, dynamickej, rýchlo rozvíjajúcej firmy s vysokým obchodným potenciálom hľadáme samostatného a skúseného obchodníkov pre celé Slovensko. Hlavnou pracovnou náplňou je predaj pracovnej obuvi značky LEWER, pracovné odevy, ochranné pomôcky, hygienické a čistiace prostriedky, aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov, osobné stretnutia so zákazníkmi, prezentácia produktov, vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia zákazníkovi, budovanie vzťahov a starostlivosť o zákazníka, vedenie obchodnej databázy.

- motivujúce platové ohodnotenie formou vysokých % provízií
- mobil, laptop
- neskôr možnosť poskytnutia služobného vozidla
- pravidelné produktové školenie
- práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, v mladom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

Zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita a príjemné vystupovanie.

Pokiaľ chcete pracovať v spoločnosti, kde dostanete priestor na vytváranie nových hodnôt a hľadanie neobvyklých riešení, kde panuje priateľská a otvorená atmosféra, kde nadriadení chcú počuť vaše názory a podporia vás v uplatnení vášho talentu, potom je pre vás LEWER tou správnou voľbou.
Spoločnosť IP trade s.r.o. je jedným z najvýznamnejších predajcov značkovej pracovnej obuvi značky LEWER v Slovenskej republike.
Do produktového portfólia spoločnosti patrí aj predaj a distribucia pracovných odevov a ochranných pomôcok.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2009189  Dátum zverejnenia: 13.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 EUR/mesiac, provízia v % z predaja