Obchodný zástupca

IP trade s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Z dôvodu rozširovania aktivít našej spoločnosti v rámci regiónov hľadáme nového kolegu na pozíciu Obchodný zástupca
* Náplňou práce na uvedenej pozícii je :
* - získavanie nových, významných klientov na základe osobného kontaktu v segmente ochranná pracovná obuv LEWER
* - prezentovanie produktov, kombinovanie rôznych možností firmy za účelom získania a rozšírenia klientskej databázy v danom regióne
* - príprava ponúk 'šitých na mieru' u konkrétneho zákazníka
* - vytváranie a uzatváranie rôznych typov zmlúv
* - administratívne vyhodnocovanie plánov a činností
* - sledovanie dodržiavania uzatvorených zmlúv a zmluvných podmienok a súčasne navrhovanie inovácií za účelom zvýšenia efektivity predaja a prezentácie výrobkov
* Výkon práce je spojený s cestovaním v rámci :Trnavského, Trenčanského a Bratislavského kraja

* Pokiaľ chcete pracovať v spoločnosti, kde dostanete priestor na vytváranie nových hodnôt a hľadanie neobvyklých riešení, kde panuje priateľská a otvorená atmosféra, kde nadriadení chcú počuť vaše názory a podporia vás v uplatnení vášho talentu, potom je pre vás LEWER tou správnou voľbou

• Zaujímavé platové ohodnotenie zodpovedajúce predajným výsledkom.
• Možnosť zúčastňovať sa firemných akcií.
• Služobný telefón, notebook, /po skúšobnej dobe – služobný automobil /

* V prípade záujmu o uvedenú pozíciu a spĺňania požiadaviek zašlite prosím, Váš motivačný list a životopis e-mailom na adresu: [email protected]
* Na výberové stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis a motivačný list podľa definovaných podmienok. Vybraných kandidátov budeme pozývať na stretnutie telefonicky.
* Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
* Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodník, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* Vhodný kandidát na uvedenú pozíciu MUSÍ mať skúsenosti (prehľad) v segmente Obchod.
* Mal by aj :
* - byť samostatná osobnosť schopná prirodzeného a zároveň profesionálneho prístupu
* - vedieť identifikovať predajnú príležitosť
* - mať schopnosť premeniť príležitosť na výsledok
* - vedieť si sám vytvoriť svoj vlastný, fungujúci systém práce
* - mať schopnosť rozlišovať a stanovovať priority
* - mať schopnosť 'počúvať' zákazníka a zvládať konfliktné situácie

Pokiaľ chcete pracovať v spoločnosti, kde dostanete priestor na vytváranie nových hodnôt a hľadanie neobvyklých riešení, kde panuje priateľská a otvorená atmosféra, kde nadriadení chcú počuť vaše názory a podporia vás v uplatnení vášho talentu, potom je pre vás LEWER tou správnou voľbou.
Spoločnosť IP trade s.r.o. je jedným z najvýznamnejších predajcov značkovej pracovnej obuvi značky LEWER v Slovenskej republike.
Do produktového portfólia spoločnosti patrí aj predaj a distribucia pracovných odevov a ochranných pomôcok.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1673820  Dátum zverejnenia: 25.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou