Можливість для людей з України

Senior konštruktér, vývojár automatizovaných strojov a liniek

IOTEQ s. r. o.

Miesto práce
Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 500 EUR/mesiacod 2000€/mes. mzda bude závisieť od tvojich schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vývoj mechanickej konštrukcie špeciálnych jednoúčelových strojov a automatizovaných liniek
  • Tvorba výkresovej a technologickej dokumentácie
  • Rozpis a príprava kusovníkov
  • Vypracovanie sprievodnej dokumentácie
  • ​Výber dodávateľov nakupovaných mechanických komponentov
  • Dozorovanie a kontrolovanie konštrukčnej dokumentácie
  • Spolupodielanie sa na vytvorení rizikovej analýzy a popisu priebehu procesov
  • Spolupráca na príprave cenových ponúk
  • Celkový dohľad nad dizajnom, výrobou a participácia na montáži a uvedení zariadenia do prevádzky
  • Komunikácia a koordinácia s ostatnými oddeleniami
  • Orientácia v technických normách
  • Všeobecná znalosť výrobných technológií a ich procesov
  • Samostatný konštruktér - schopný samostatne riešiť projekt

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, výrobné technologie, automatizácia,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4 roky a viac

Počet rokov praxe

4

kreativita, prehľadom v technike, mechanickej konštrukcie alebo elektrokonštrukcie, ​orientácia na ciel, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť tímovej práce​

IOTEQ, clen skupiny Expert technologies group (www.experttechnologiesgroup.com), poskytuje komplexné riešenia automatizovaných procesov v rôznych priemyselných odvetviach od návrhu, cez výrobu, integráciu a uvedenie do prevádzky. Medzi hlavné činnosti IOTEQu patrí robotizácia a automatizácia výrobných procesov, návrh hardvéru a softvéru, bezpečnostné analýzy, výroba špeciálizovaných zariadení a jednoúčelových strojov, inštalácia, uvedenie do prevádzky a poradenstvo.

IOTEQ, member of Expert technologies group (www.experttechnologiesgroup.com), provides comprehensive solutions of automated processes in different fields of industry from design phase, through manufacturing, integration and commissioning to after sales support. The main activities of IOTEQ include robotization and automatization of production processes, hardware and software design, safety analysis, manufacturing of special equipments and simple purpose machines, installation, commissioning and consultancy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavol Guldan
Tel.: +421948403375
E-mail: poslať životopis
ID: 4821793  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac