Železiar do výrobne prefabrikovaných dielcov

Inžinierske stavby, a. s.

Miesto práce
Prešov, Košice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej výrobne prefabrikátov v Kysaku hľadáme skúsených železiarov.

Náplň práce:
- strihanie a ohýbanie výstuže
- viazanie armokošov
- pomocné práce na prevádzke
- údržba

Ďakujeme za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

V prípade záujmu nám zašlite Váš aktuálny životopis v slovenskej verzii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

3

Na túto pozíciu sú potrebné skúsenosti so strihaním a ohýbaním výstuže, viazaním armokošov a podobných činností.

Inžinierske stavby, a. s. ponúkajú dodávku stavieb v odboroch inžinierskeho, pozemného, priemyselného a vodohospodárskeho staviteľstva. Na stavebnom trhu pôsobia už od roku 1951 a okrem Slovenska pôsobia aj v Českej republike a v Maďarsku.
Od roku 2004 sú Inžinierske stavby a ich dcérska spoločnosť IS-LOM, s.r.o., Maglovec členmi medzinárodnej stavebnej skupiny COLAS so sídlom vo Francúzsku, ktorá svojim pôsobením v 50 krajinách sveta patrí medzi najväčšie svetové stavebné spoločnosti a súčasne je lídrom vo výstavbe a údržbe cestnej infraštruktúry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselná 6
042 45 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Billá
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2819563   Dátum zverejnenia: 22.11.2016