Junior Cost Control Analytik

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Čo bude tvojou úlohou?

Aktuálne máme otvorenú pracovnú pozíciu na oddelení Financií, ktorá je vhodná aj pre absolventa.

Náplň práce:
  • poskytovať mesačné výsledky stavieb alebo iných kontrolovaných jednotiek, profit centier a stredísk, odsúhlasené s účtovným stavom,
  • zabezpečovať kontroling nákladov v rámci jednotlivých stredísk,
  • zabezpečovať pravidelný reporting v súlade s výstupmi z účtovníctva,
  • vypracovávať pravidelné mesačné analýzy stavieb alebo iných kontrolovaných jednotiek, kontrolovať a overovať odhad nedokončenej výroby,
  • kontrola nákladov s rozpočtom, plánmi a zámermi manažmentu,
  • vypracovávanie pomerových ukazovateľov stavu dokončenia stavieb,
  • asistovať stavbyvedúcim/vedúcim stredísk pri vypracovávaní plánov a rozpočtov (napr. spracovanie rozpočtu na základe získaných informácií, zmeny rozpočtov stavieb na základe zmenených predpokladov a pod.),
  • pripravovať pravidelné zostavy pohľadávok a záväzkov závodu,
  • spracovať ostatné analytické práce podľa požiadaviek.

Aké sú naše požiadavky?

Požadujeme:
  • prax v odbore výhodou,
  • znalosť účtovníctva/nákladového kontrolingu - výhodou
  • primerané zručnosti v oblasti práce so softvérovými inštrumentmi, schopnosť učiť sa novému programovému vybaveniu,
  • skúsenosti s ERP - výhodou
  • AJ na aktívnej úrovni je nevyhnutnou podmienkou
  • MS Office (najmä Excel) - pokročilá úroveň

Od úspešného kandidáta očakávame:
  • silné analytické myslenie,
  • vysoký stupeň samostatnosti v práci,
  • schopnosť spolupracovať pri tvorbe výstupov, schopnosť vyvarovať sa chýb a zmysel pre sebakontrolu
  • proaktivitu, dobrý Time Management a stresu odolnosť
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • pozitívny prístup
  • tímovosť

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Čo ti ponúkame?

  • možnosť práce v zahraničnej spoločnosti
  • adaptačný plán

Kto sme?

COLAS Slovakia, a.s. patrí od r. 2000 do medzinárodnej stavebnej skupiny Colas, ktorá je svetovým lídrom na trhu výstavby a údržby dopravnej infraštruktúry a priekopníkom inovatívnych riešení pre udržateľnú mobilitu s dôrazom na bezpečnosť, životné prostredie a spoločenskú zodpovednosť.
Sú to naši zamestnanci s ich odbornými znalosťami, zručnosťami a odhodlaním, kto dláždi cestu k úspechu skupiny. Pracujeme ako tím a našu firemnú kultúru zosobňujú naše spoločné hodnoty:
#Starostlivosť, #Zdieľanie#Odvaha.
Každému členovi skupiny #otváramecestu k tomu, aby bol čo najlepší.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Stavebný priemysel

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

V prípade záujmu nám pošlite Váš aktuálny životopis v slovenskej a anglickej verzii.
Chceš vedieť, čo sa deje v Colase? Sleduj naše sociálne siete.
Nezaujala Ťa žiadna z pozícií?
Pošli nám svoj životopis!
[email protected]
ID: 2785836  Dátum zverejnenia: 28.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou