Administrátor/ka pre ľudské zdroje

Inžinierske stavby, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš rada/rád výzvy, dynamické prostredie, chceš byť súčasťou medzinárodnej skupiny pôsobiacej v stavebnom sektore a chceš získať zaujímavé skúsenosti z oblasti ĽZ, hľadáme práve TEBA! Staň sa súčasťou významného projektu, ktorým žije celé Slovensko.
Hľadáme novú/ého kolegyňu/kolegu pre naše centrálne oddelenie ĽZ, ktorá/ý by zastrešil/a procesy ĽZ na začínajúcom projekte celoslovenského významu.

Náplň práce:
• Pravá ruka centrálneho oddelenia ĽZ pre zahraničný manažment a pre miestnych zamestnancov na významnom stavebnom projekte.
• Administratívna podpora pre Špecialistu ĽZ na centrále spoločnosti v pracovno-právnej oblasti (príprava zmlúv, dodatkov, zhromažďovanie a kontrola podkladov pre mzdy, organizácia vstupných školení pre novonastúpených zamestnancov, riešenie požiadaviek zamestnancov na projekte, poradenstvo v pracovno-právnej oblasti, implementovanie vnútorných predpisov v oblasti ĽZ, intenzívna koordinácia a komunikácia s centrálou ĽZ).
• Spolupráca pri organizovaní výberových konaní, spolupráca s personálnymi agentúrami.
• Spolupráca pri organizácii a realizácii povinných školení, lekárskych prehliadok a iných aktivít pod vedením Špecialistu ĽZ v centrále spoločnosti.

- možnosť práce v zahraničnej spoločnosti
- možnosť naštartovať kariéru v internom ĽZ
- intenzívny mentoring a podpora z centrály počas prvých 3 mesiacov
- benefity podľa platnej Kolektívnej zmluvy

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

V prípade záujmu nám pošlite Váš aktuálny životopis v slovenskej a anglickej verzii.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vyžadujeme:
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka - predchádzajúce skúsenosti s dennou komunikáciou v angličtine v pracovnom prostredí
- skúsenosti z prostredia ĽZ – min. 2 roky (skúsenosti z interného ĽZ, stáže/brigády počas štúdia na oddelení ĽZ)
- znalosť základných ustanovení Zákonníka práce
- znalosť hlavných procesov ĽZ
- znalosť niektorého mzdového a personálneho softvéru - výhodou
- VP sk. B – aktívny vodič

Očakávame:
- tímovosť
- veľmi dobré organizačné a koordinačné schopnosti
- výborné komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie
- schopnosť rýchlo sa zorientovať v novom prostredí a rýchlo sa učiť pod vedením mentora
- aktívny a pozitívny prístup, zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť
- flexibilitu, schopnosť efektívne zvládať záťažové situácie
- pozitívny vzťah k práci v dynamickom prostredí stavebného projektu

Inžinierske stavby, a. s. ponúkajú dodávku stavieb v odboroch inžinierskeho, pozemného, priemyselného a vodohospodárskeho staviteľstva. Na stavebnom trhu pôsobia už od roku 1951 a okrem Slovenska pôsobia aj v Českej republike a v Maďarsku.
Od roku 2004 sú Inžinierske stavby a ich dcérska spoločnosť IS-LOM, s.r.o., Maglovec členmi medzinárodnej stavebnej skupiny COLAS so sídlom vo Francúzsku, ktorá svojim pôsobením v 50 krajinách sveta patrí medzi najväčšie svetové stavebné spoločnosti a súčasne je lídrom vo výstavbe a údržbe cestnej infraštruktúry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselná 6
042 45 Košice
ID: 2764852   Dátum zverejnenia: 13.10.2016