Strojník

Inžinierske stavby, a. s.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného strojníka, s platným strojným preukazom č. 4 a 9.
Miesto výkonu práce: Košice (+ stavby v okolí).

Hlavná náplň práce:
- riadenie, obsluha a bežná údržba stavebných mechanizačných prostriedkov – strojov a zariadení,
- vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja – nakladača, dózera a rýpadla, mechanizmu alebo zariadenia,
- údržba a bežné opravy, starostlivosť o funkčnosť prietokomerov PHM, kontrola prevádzkyschopnosti pracovného stroja,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a pod.

V prípade záujmu, nám pošlite Váš aktuálny životopis v slovenskej verzii.

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- PODMIENKA: strojný preukaz č. 4 a 9,
- prax v obore nutnosťou,
- vyžaduje sa zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota pracovať a precíznosť.

Inžinierske stavby, a. s. ponúkajú dodávku stavieb v odboroch inžinierskeho, pozemného, priemyselného a vodohospodárskeho staviteľstva. Na stavebnom trhu pôsobia už od roku 1951 a okrem Slovenska pôsobia aj v Českej republike a v Maďarsku.
Od roku 2004 sú Inžinierske stavby a ich dcérska spoločnosť IS-LOM, s.r.o., Maglovec členmi medzinárodnej stavebnej skupiny COLAS so sídlom vo Francúzsku, ktorá svojim pôsobením v 50 krajinách sveta patrí medzi najväčšie svetové stavebné spoločnosti a súčasne je lídrom vo výstavbe a údržbe cestnej infraštruktúry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselná 6
042 45 Košice
ID: 2758640   Dátum zverejnenia: 10.10.2016