Operation Assistant – Customer Service and Office Support

INX Digital Czech, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

INX Digital Czech, a.s., mezinárodní firma se sídlem v Horních Počernicích hledá zaměstnance na pozici:

Požadujeme:
- Schopnost každodenní ústní a písemné komunikace v angličtině
- Zkušenosti s Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
- Zkušenost se systémem SAP výhodou
- Zkušenost se zákaznickým servisem výhodou
- Flexibilita, spolehlivost, organizační schopnosti
- Odolnost vůči stresu
- Schopnost samostatné práce
- Vysoké pracovní nasazení

Pracovní náplň:

- Vyřizování příchozích objednávek, komunikace se zákazníky, komunikace s výrobou, fakturace
- Denní administrativa
- Příležitostné zajišťování služebních cest (hotely, letenky…)

Nabízíme:

- Prostředí mezinárodní společnosti s vedoucí pozicí na trhu
- Příležitost k osobnímu rozvoji a růstu
- Přátelský kolektiv
- Odpovídající platové ohodnocení
- Vzdálenost pouze 5 minut od Černého Mostu
- Stravenky

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3003721  Dátum zverejnenia: 7.4.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.