Asistentka (pokladňa a administratíva)

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do svojej party doslovne poklad, asistentku, ktorú si budeme hýčkať. Bez nej sme ako telo bez duše. Staň sa dušou nášho predajného oddelenia! Pridaj sa ku špičke na trhu. V Invii sa nestratíš.

Čo všetko budeš mať pod palcom:
• Administratíva spojená s chodom pobočky (kopírovanie, pošta, vystavovanie certifikátov)
• Zapisovanie zmlúv do systému
• Evidencia pokladne
• Preklady textov z ČJ do SJ
• Komunikácia s klientmi a cestovkami

Čo našej asistentke poskytneme:
• Brigádu do 30. 9. 2017, možnosť ďalšej spolupráce
• Plat 3 Eur/hod. + odmeny až do 90 Eur
• Práca na HPP v mladom kolektíve
• Zaškolenie u leadera na trhu
• Skúsenosti nadnárodnej spoločnosti
• Moderné prostredie
• Zamestnanecké zľavy na dovolenku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Potrebujeme, aby:
• nastúpila ako vietor
• bola múdra aspoň ako stredoškolsky vzdelaná sova
• poznala internet a PC ako svoje topánky
• komunikovala ako zamlada
• bola spoľahlivá a zodpovedná ako švajčiarske hodinky

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 3113274  Dátum zverejnenia: 26.6.2017