Asistent/ka - pokladňa

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
29.05.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho predajného tímu v centre Bratislavy hľadáme šikovného kolegu na pozíciu Asistent/ka.

NÁPLŇ PRÁCE:

Administratíva spojená s prevádzkou pobočky a podporou predajného tímu (kopírovanie, tlač, vybavovanie emailov, pošta, emaily, zabezpečenie katalógov)
Vybavovanie administratívnych úloh pre predajné oddelenie
Zapisovanie zmlúv do systému/potvrdzovanie rezervácií
Komunikácia s klientmi a CK
Evidencia pokladne (výber, výdaj hotovosti)
Uvádzanie prichádzajúcich klientov
Preklady textov z ČJ do SJ
Vystavovanie darčekových certifikátov, vstupeniek
Drobná administratíva
Príprava hromadnej pošty

ČO PONÚKAME:

Práca na dohodu na dobu určitú do 30. 09. 2016, možnosť ďalšej spolupráce
Mzda: 3 Eur/hod + odmeny (odmeny do 90 Eur = výška odmeny podľa výkonu, odpracovaných hodín a náplne práce)
Zaškolenie
Zamestnanie u leadera v cestovnom ruchu
Príležitosť získať skúsenosti v nadnárodnej spoločnosti
Pracovná doba Po - Pia: 9 – 18.00 (So/Ne: smeny počas hlavnej sezóny)
Možnosť využívať zamestnanecké zľavy napr. (zvýhodnené ceny dovoleniek...)
Práca v mladom kolektíve v moderne zariadenom call centre/pobočke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

ČO OD VÁS OČAKÁVAME

Nástup: ihneď
Minimálne SŠ vzdelanie
Prax na podobnej pozícii výhodou
Veľmi dobrá orientácia na internete a PC
Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
Systematickosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovné nasadenie, časová flexibilita

Miesto výkonu práce: Dunajská 4, Bratislava

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 3027381  Dátum zverejnenia: 24.4.2017