Junior Personalista v Invia.sk s.r.o. v Bratislave !

Invia.sk, s.r.o.

Dunajská 4, 811 08 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Mzda: 900 - 1000 eur (v sezone)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie samostatných výberových konaní, zaistenie a vedenie kompletnej personálnej agendy pri nástupe zamestnancov
• Selekcia životopisov, predvýber a komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie, ich vyrozumenie
• Koordinácia nástupného procesu - zaistenie nástupných dokumentov a ich report mzdárke + na centálu spoločnosti
• Úzka spolupráca s personálnym oddelením na pobočke v Brne, komunikácia s účtovným oddelením
• Spolupráca s internými lektormi – koordinácia vzdelávacích aktivít zamestnancov
• Reporting HR Manažérovi (štatistiky, výsledky pohovorov,…)
• Spolupráca s manažérom a podieľanie sa na nových projektoch
• Administratíva spojená s chodom pobočky (pošta, emaily, komunikácia s klientami)
• Správa projektov (certifikáty, Home Credit, vstupenky…)
• Objednávanie tovaru a propagačných materiálov

• Zaujímavú, rôznorodú a zodpovednú prácu u leadra v cestovnom ruchu
• Príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve
• Prácu na dobu určitú (Zástup za materskú dovolenku)
• Mzda: 900 - 1000 eur /v sezone/
• Zaškolenie v Brne + možnosť využívať zamestnanecké benefity (zvýhodnené ceny na dovolenku,…)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• SŠ/VŠ vzdelanie (zamerané na HR veľkou výhodou)
• Preukázateľná skúsenosť s vedením výberových pohovorov vo firme/personálnej agentúre min. 1 rok
• Skúsenosť s vedením personálnej agendy
• Základné znalosti Zákonníka práce
• Veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• Odolnosť voči stresu, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, tímový hráč
• Pozitívne myslenie, kreativita, schopnosť rýchlo a operatívne riešiť nové vzniknuté situácie
• Veľmi dobrá znalosť práce na PC (MS Office, internet)

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 2603688  Dátum zverejnenia: 22.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzda: 900 - 1000 eur (v sezone)