Manager predaja dovoleniek pri mori v CA Invia.sk, s.r.o. v Nitre !

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Coboriho 9, Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčší online predajca zájazdov Invia príjme do svojho tímu MANAGERA PREDAJA DOVOLENIEK PRI MORI. Vybraný uchádzač získa jedinečnú príležitosť cestovať po celom svete v rámci svojho zamestnania, zarábať nadštandardné príjmy cca 920 - 1480 eur (základ + odmeny), pracovať u jednotky na trhu v online cestovnom ruchu. Vašou náplňou práce bude komplexná starostlivosť o klienta, predaj zájazdov. NEJEDNÁ SA O AKTÍVNY PREDAJ.

Miesto výkonu práce: Coboriho 9, Nitra
Typ pracovného pomeru: Práca na trvalý pracovný pomer
Typ zmluvného vzťahu: Pracovná zmluva
Mzda: 920 - 1480 eur
Benefity: Bonusy/prémie, provízie z predaja, príspevok na dovolenku, zľava na firemné služby/výrobky, vzdelávacie kurzy, školenia, príspevok na vzdelanie, firemné akcie, možnosť študijného voľna
Pozícia vhodná pre absolventov

Požiadavky na zamestnanca

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 2569886  Dátum zverejnenia: 19.5.2016