Manager tímu v Bratislave v Invia.sk, s.r.o.

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, 811 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa nezaoberá aktívnym predajom, budete mať na starosti tím predajcov, ktorí riešia len prichádzajúce objednávky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

• vedenie, rozvoj a podpodra vlastného predajného tímu,
• zaškolenie, kontrola a motivácia nových kolegov
• pravidelný reporting konateľovi spoločnosti Invia.sk
• predaj zájazdov

• mzda 1.100 eur
• možnosť využívať zamestnanecké zľavy napr. zvýhodnené ceny dovoleniek, motivačné súťaže o zájazdy...
• hlavný pracovný pomer/trvalý pracovný pomer
• pracovný pomer na dobu určitou do 30. 09. 2016

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 2532612  Dátum zverejnenia: 26.4.2016