Koordinátor predajného tímu-predajca v Invia, s.r.o. v Bratislave !

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, 811 08 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nejedná sa o aktívny predaj:

Mimo sezóny:
• Komunikácia s klientami a CK (osobne, telefonicky, mailom)
• Vybavovanie a reišenie objednávok zákazníkov
• Poradenstvo v oblasti cestovného ruchu a dovoleniek
• Uzatváranie zmlúv so zákazníkmi

V prípade preukázateľných predajných výsledkov, možnosť vedenia vlastného tímu počas letnej sezóny

V sezóne:
• Vedenie a motivácia tímu predajcov
• Školenie a zaučenie nových kolegov
• Podpora a rozvoj tímu
• Zodpovednosť za predajné výsledky svojho tímu

• Garancia mzdy 700 € prve 3.mesiace
• Ponúkaný plat 405 € základ + provizie
• Priemerná mzda 600 - 1100 €
• Hlavný pracovný pomer na dobu určitú do 30. 09. 2016 – s možnosťou predĺženia
• Pracovná doba Po: 8 -18.00 hod, Ut - Pia: 9 -18hod (So/Ne: počas hlavnej sezóny)
• Možnosť získať prax v najväčšej internetovej cestovnej agentúre
• Možnosť využívať zamestnanecké zľavy napr. (zvýhodnené ceny dovoleniek...)
• Prácu v mladom kolektíve v moderne zariadenom call centre/pobočke
• Príležitosť získať skúsenosti v nadnárodnej spoločnosti
• Príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív

Informácie o výberovom konaní

• Schopnosť ponúknuť a predať
• Skúsenosť s vedením vlastného tímu – výhodou
• Nadštandardné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Prax v cestovnom ruchu alebo predaj v call centre je výhodou
• Samostatnosť, orientácia na výsledok, schopnosť presadiť sa
• Minimálne SŠ/VŠ vzdelanie
• Nástup dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 2428834  Dátum zverejnenia: 9.2.2016