Franchise manager v Invia.hu Kft. v Budapešti !

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Kéthly Anna tér 1., 1077 Budapešť, Maďarsko
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Akvizície a vybudovanie siete frančízantov pre maďarský trh
• Poradenstvo pri výbere nových Franchise
• Podpora pri stanovovaní hospodárskych cieľov frančízantov
• Coaching frančízantov, koordinácie ich ďalšieho vzdelávania
• Podpora lokálnych marketingových aktivít vo vzťahu k frančízantom
• Kontrola kvality služieb Franchise
• Zodpovednosť za komunikáciu medzi centrálou a frančízantmi
• Podpora pri plánovaní a kontrolingu obchodných aktivít frančízantov
• Podpora a úzka spolupráca s riaditeľom pobočky v Budapešti

• Pracovný pomer na dobu neurčitú
• Priestor pre samostatnú, zodpovednú prácu a vlastnú sebarealizáciu
• Príležitosť podieľať sa na rozvoji najväčšej online cestovnej agentúry v Maďarsku
• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Služobné auto, notebook a mobilný telefón aj k súkromným účelom
• Nástup ihneď
• Motivujúce platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• Relevantné skúsenosti v oblasti frančízových systémov či budovanie pobočkovej siete
• Praktické skúsenosti v oblasti akvizície frančízantov a spoluprácu s nimi
• Dobré znalosti etických, právnych a finančných noriem frančízových či pobočkových systémov
• Vodičský preukaz, ochota často cestovať
• Prax na obdobnej pozícii min. 2 roky
• Znalosť Aj alebo znalosť slovenského alebo českého jazyka veľkou výhodou
• Znalosť maďarskýho jazyka podmienkou
• Ochota zaškoliť sa v ČR na náklady spoločnosti

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 2428827  Dátum zverejnenia: 9.2.2016