Školiteľ – lektor v CA Invia.sk, s.r.o. v Bratislave !

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajska 4, 811 08 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Školenie nových zamestnancov
• Násluchy hovorov, spätná väzba predajcom ohľadne ich výkonu
• Vedenie osobných pohovorov s cieľom zhodnotiť a zefektívniť pracovný proces predaja
• Priebežný monitoring predajných výsledkov na pobočke a jeho pravidelný reporting na centrálu do Brna
• Úzka spolupráca s centrálou, dodržiavanie termínov školení, koordinácia a spätná väzba vedenia spoločnosti
• Návrhy na zlepšenie, prípadné doporučenia TL ako s predajcom pracovať

• Možnosť spolupracovať aj na živnostenský list
• Hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
• Možnosť získať prax v najväčšej internetovej cestovnej agentúre
• Možnosť využívať zamestnanecké zľavy napr. (zvýhodnené ceny jazykových a vzdelávacích kurzov, zvýhodnené ceny na dovolenku atď.)
• Prácu v mladom kolektíve moderne zariadeného centra
• Príležitosť získať skúsenosti v nadnárodnej spoločnosti
• Príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív

• Pracovná doba PO – PI 9.00 – 18.00
• Mzda: základ + odmeny podľa výkonu a skúseností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Nástup ihned
• Minimálne SŠ/VŠ vzdelanie
• Lektorská prax podmienkou
• Výborná znalosť práce na PC (MS Office)
• Skúsenosť s vedením, rozvojom a osobná motivácia v tíme podmienkou
• Skúsenosť so školiteľskou pozíciou v CC alebo v cestovnom ruchu
• Nadštandardné komunikačné a prezentačné zručnosti
• Schopnosť predať poznatky, motivovať a podporovať v osobnom rozvoji
• Zaškolenie v Brne

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 2418613  Dátum zverejnenia: 1.2.2016