Garancia mzdy 500 € prvý mesiac - brigáda - Predajca zájazdov v CA Invia.sk, s.r.o.

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Garancia mzdy 500 € prvý mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poradenstvo v oblasti cestovného ruchu, komunikácia s klientmi a zástupcami CK, predaj zájazdov.
Nejedná sa o aktívny telemarketing. Klientov máme, vy im plníte ich priania a požiadavky.
Pracovná doba PO – PIA 9:00 – 18:00, občas SO: 9-14hod – v prípade skúšok vás samozrejme uvoľníme.

Zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou a odpoveďami na tieto otázky:

Kontakt na Vás (telefón + email)?
Kedy môžete nastúpiť?
Do kedy môžete pracovať?
Kedy potrebujete voľno?
Akú školu a s akým zameraním študujete?
Pokiaľ máte už nejakú prax – zmieňte sa o nej...

• Nástup ihneď.
• Práca na dohodu
• Základnú mzdu + motivačné ohodnotenie. Priemerná mzda 800- 1200Eur/m. Garancia mzdy 500 € prvý mesiac.
• Zaškolenie.
• Zaujímavú prácu v príjemnom prostredí.
• Mladý kolektív.
• Možnosť výhodnejšieho cestovania a spoznávania krajín.
• Adresa pracoviska: Dunajská 4, Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

• Čistý trestný register.
• Dlhodobá spolupráca.
• Minimálne SŠ/VŠ vzdelanie.
• Prax v call centre alebo v cestovnom ruchu vítaná.
• Príjemné vystupovanie a výborný prejav v slovenskom jazyku.
• Veľmi dobrá orientácia na internete, PC a všeobecný prehľad.
• Ochota učiť sa novým postupom.
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť a samostatnosť.
• Flexibilita

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 2119696  Dátum zverejnenia: 26.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Garancia mzdy 500 € prvý mesiac.