Externý školiteľ – lektor v Bratislave

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajska 4, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
11.05.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Školenie nových zamestnancov v Bratislave;
• Vedenie osobných pohovorov s cieľom zhodnotiť a zefektívniť pracovný proces predaja;
• Úzka spolupráca s centrálou, dodržiavanie termínov školení, koordinácia a spätná väzba
vedeniu spoločnosti;
• Návrhy na zlepšenie, prípadné odporúčania TL ako s predajcom pracovať.

• Spolupráca externou formou- ŽL alebo DVP
• Možnosť získať prax v najväčšej internetovej cestovnej agentúre;
• Možnosť využívať zamestnanecké zľavy napr. ( zvýhodnené ceny jazykových a
vzdelávacích kurzov, zvýhodnené ceny dovolenky atď.)
• Prácu v mladom kolektíve moderne zariadeného centra;
• Príležitosť získať skúsenosti v nadnárodnej spoločnosti;
• Príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• Pracovná doba: dohodou, 1-2 dni v týždni
• Mzda: dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Nástup: Ihneď– spolupráca externou formou, preškoľovanie nových kolegov, cca 1-2 dni v
týždni ;
• Minimálne SŠ/VŠ vzdelanie;
• Lektorská prax podmienkou;
• Spolupráca na ŽL alebo DVP;
• Výborná znalosť práce na PC (MS Office);
• Skúsenosti s vedením, rozvojom a osobnou motiváciou v tíme podmienkou;
• Skúsenosti so školiteľskou pozíciou v CC alebo v cestovnom ruchu;
• Nadštandardné komunikačné a prezentačné schopnosti;
• Schopnosť odovzdať poznatky, motivovať a podporovať v osobnom rozvoji;
• Zaškolenie v Brne;

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 2102251  Dátum zverejnenia: 4.5.2015