Garancia mzdy 500 € prvý mesiac - Predajca zájazdov v CA Invia.sk, s.r.o.

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, Bratislava
Termín nástupu
18.03.2015
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 1200 EUR/mesiac, + provizie (200 – 800 Eur/mesiac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s klientami a CK telefonicky, faxom, mailom, prípadne osobne.
Vybavovanie objednávok.
Poradenstvo v oblasti cestovného ruchu a dovoleniek.
Uzatváranie zmlúv so zákazníkmi.
Garancia mzdy po dobu prvého mesiaca 500 EUR.
Práce na HPP, 8 hod. denne.
Pracovná doba 9,00 - 18,00 hod. počas letnej sezóny aj niektoré soboty 9 - 13hod.

Vstupné školenie.
Mladý kolektív.
Možnosť výhodnejšieho cestovania a spoznávania krajín.
Ponúkaný plat 400 Eur základ + provizie (200 – 800 Eur/mesiac).
Garancia mzdy 500 € prvý mesiac.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nástup ihneď.
Vynikajúce komunikačné schopnosti - predpoklady pre kvalitnú prácu so zákazníkom.
Schopnosť ponúknuť a predať.
Samostatnosť, orientácia na výsledok, schopnosť presadiť sa.
Výbornú uživateľskú znalosť PC a internetu.
Flexibilitu, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie.
Prax v cestovnom ruchu nebo predaj v call centre výhodou.

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 2087529  Dátum zverejnenia: 18.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 1200 EUR/mesiac, + provizie (200 – 800 Eur/mesiac)