Garancia mzdy 600 € prvé 2 mesiace - brigáda - Predajca zájazdov v CA Invia.sk, s.r.o.

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.20 EUR/hodina, Garancia mzdy 600 € prvé 2 mesiace.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Invia.sk je rýchlo expandujúca cestovná agentúra, ktorá sa zaoberá predajom zájazdov od renomovaných slovenských a českých CK cez internet a telefonicky.
Poradenstvo v oblasti cestovného ruchu, komunikácia s klientmi a zástupcami CK, predaj zájazdov.
Pracovná doba PO – PIA 9:00 – 18:00, občas SO: 9-14hod – v prípade skúšok vás samozrejme uvoľníme.
Nejedná sa o aktívny telemarketing. Klientov máme, vy im plníte ich priania a požiadavky.

Zašlite nám svoj životopis spolu s fotografiou a odpoveďami na tieto otázky:

Kontakt na Vás (telefón + email)?
Kedy môžete nastúpiť?
Do kedy môžete pracovať?
Kedy potrebujete voľno?
Akú školu a s akým zameraním študujete?
Pokiaľ máte už nejakú prax – zmieňte sa o nej...

Čo Vám ponúkame:

• Nástup ihneď.
• Práca na dohodu
• Základnú mzdu + motivačné ohodnotenie. Priemerná mzda 800- 1200Eur/m. Garancia mzdy 600 € prvé 2 mesiace.
• Zaškolenie.
• Zaujímavú prácu v príjemnom prostredí.
• Mladý kolektív.
• Možnosť výhodnejšieho cestovania a spoznávania krajín.
• Adresa pracoviska: Dunajská 4, Bratislava.

Iné výhody
Veľa zábavy, priateľský kolektív, tímové akcie, firemné večierky.
Ponúkame vám interné vzdelávanie, zvýhodnené ceny na dovolenku nie len pre vás, ale taktiež pre vašich rodinných príslušníkov.
Príjemné pracovné prostredie, najnovšie pracovné postupy a technológie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požadujeme:

• Čistý trestný register.
• Dlhodobá spolupráca.
• Minimálne SŠ/VŠ vzdelanie.
• Prax v call centre alebo v cestovnom ruchu vítaná.
• Príjemné vystupovanie a výborný prejav v slovenskom jazyku.
• Veľmi dobrá orientácia na internete, PC a všeobecný prehľad.
• Ochota učiť sa novým postupom.
• Spoľahlivosť, zodpovednosť, pracovitosť a samostatnosť.
• Flexibilita

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 2050464  Dátum zverejnenia: 17.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.20 EUR/hodina, Garancia mzdy 600 € prvé 2 mesiace.