Manager pobočky v CA Invia.hu so sídlom v Budapešti

Invia.sk, s.r.o.

Místo práce
Mozsár u. 16. 1066 Budapest, Budapešť
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
ihneď – dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KOHO HĽADÁME?

Hľadáme posilu do managementu CA Invia. Ide o kľúčovú pozíciu vo vedúcej funkcii – Manager pobočky CA Invia.hu so sídlom v Budapešti.

NÁPLŇ PRÁCE:

- Riadenie a koordinácia pobočky (call centrum), zaistenie jej bezproblémového chodu (office, IT, BOZP …).
- Zodpovednosť za riadne, včasné a kompletné plnenie zadaných úloh.
- Nastavenie a dodržiavanie plnenia predajných plánov, tvorba štatistík predaja, pravidelné vyhodnocovanie splnených predajných cieľov.
- Zodpovednosť za predajné výsledky.
- Vedenie, coaching a motivácia tímu.
- Pravidelný reporting vedenia spoločnosti a úzka spolupráca s Top managementom a CEO.
- Spolupráca s finančným oddelením (schvaľovanie faktúr, komunikácia s bankami).
- Podpora pri implementácii nového finančného systému.
- Spolupráca s marketingovým oddelením v CZ/SR, podieľanie sa na marketingových kampaniach.
- Nábor a zaškolenie nových zamestnancov, vedenie HR agendy.
- Zodpovednosť za včasný a bezchybný report miezd, komunikácia s externými účtovníkmi.
- Podpora a komunikácia s obchodnými partnermi (vedenie obchodných jednaní, nadväzovanie nových obchodných partnerstiev).
- Podieľanie sa na neustálom zlepšovaní a zefektívňovaní pracovných procesov.

Zaměstnanecké výhody, benefity

PONÚKAME:

- Prácu na managerskej pozícii u leadra v cestovnom ruchu.
- Pracovný pomer na dobu neurčitú.
- Pracovná doba Po – Pa 9,00-18,00 (dohodou).
- Firemný telefón, notebook.
- Príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve v centre Budapešti.
- Zamestnanecké benefity.
- Miesto pracoviska Budapešť.
- Zľavy na firemné produkty (dovolenky, cestovanie).

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:

- VŠ vzdelanie.
- Prax na vedúcej pozícii (vedúci predajnej pobočky, call centrum) minimálne 5 rokov podmienkou!
- Preukázateľná prax s vedením a motiváciou predajného tímu.
- Jazyky: aktívna znalosť SJ, a HU nebo AJ a HU (ideálny profil kandidáta je kandidát slovenskej národnosti žijúci v Budapešti alebo ochotný sa tam presťahovať). Denná komunikácia v maďarčine (kolegovia na pobočke, obchodní partneri) a slovenčine(pobočky v CZ a SR).
- Ochota zúčastňovať sa pracovných porád v CZ, SR.
- Proaktívny prístup, vysoké pracovné nasadenie, prekonávanie stanovených cieľov.
- Veľmi dobrá znalosť práce na PC (MS Office, internet, Outlook).
- Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a príjemné vystupovanie.
- Nástup: ihneď – dohodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu, ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava.

Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z naších pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie tiež aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.

Více informací o společnosti najdete zde: http://www.invia.hu; http://www.invia.sk
ID: 2036448  Dátum zverejnenia: 4.3.2015