Invia.hu Travel Agency Bureau Manager

Invia.sk, s.r.o.

Místo práce
Budapešť
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Állás információ
Munkavégzés helye: Mozsár u. 16. 1066 Budapest
Munkakezdés: azonnal – megállapodás szerint
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Munkakör, felelősség és hatáskör

KIT KERESÜNK?
Erősítést keresünk az Invia utazási ügynökség menedzsmentjébe. Kulcsfontosságú vezetői állást kínálunk – Fiókvezető a budapesti székhelyű Invia.hu utazási ügynökségnél.

FŐBB FELADATOK:
- Fiók (call centrum) vezetése és koordinálása, problémamentes működés biztosítása (office, IT, munkavédelem…).
- Irányítás, felelősség a meghatározott feladatok kellő időben történő hiánytalan elvégzéséért.
- Értékesítési tervek beállítása és betartása, értékesítési statisztikák készítése, értékesítési célok teljesítésének rendszeres értékelése.
- Felelősség az elért értékesítési eredményekért.
- Csoport vezetése, motiválása, coaching.
- Rendszeres reporting a cégvezetés felé, szűk együttműködés a cég Top menedzsmentjével és a CEO-val.
- Együttműködés a pénzügyi osztállyal (számlák jóváhagyása, banki kommunikáció).
- Támogatásnyújtás egy új pénzügyi rendszer implementálásánál.
- Együttműködés a marketing osztállyal Csehországban és Szlovákiában, marketing kampányokban való részvétel.
- Új munkatársak felvétele és betanítása, HR agenda vezetése.
- Béreket érintő reportok hibátlan készítése kellő időben, külső könyvelőkkel történő kommunikáció.
- Kommunikáció az üzletfelekkel (üzleti tárgyalások bonyolítása, új üzleti kapcsolatok kialakítása).
- A munkafolyamatok folyamatos pozitív fejlődésének és effektivitásuk növelésének elősegítése.

Előnyök

AMIT KÍNÁLUNK:
- menedzseri állás idegenforgalom terén működő piacvezető cégnél
- határozatlan idejű munkaviszony
- munkaidő: Hé – Pé 9,00-18,00 (megállapodás szerint)
- céges telefon, notebook
- fiatal csapat, kellemes munkahely Budapest központjában
- munkavállalói juttatások
- munkavégzés helye: Budapest
- céges kedvezmények (nyaralásra, utazásra)

Elvárások a leendő munkatárssal szemben

Elvárt minimális végzettség:
főiskolai

Szintén megfelelő végzettség:
egyetemi
posztgraduális

Ismeretek:
Nyelvismeret:
angol – aktív és szlovák – aktív és magyar - aktív

Jogosítvány
B kategória

Elvárt munkatapasztalat
5 év

Személyi tulajdonságok, képességek

KÖVETELMÉNYINK:
- felsőfokú végzettség
- feltétel legalább 5 év tapasztalat vezetői beosztásban (értékesítési fiókvezető, call centrum vezető)!
- értékesítési csoport irányítása és motiválása terén szerzett igazolható tapasztalat
- nagy előnyt jelent az idegenforgalmi, illetve online értékesítési tapasztalat
- nyelvtudás: aktív szlovák, angol, magyar nyelvtudás (ideális jelentkező: szlovák nemzetiségű Budapesten élő, illetve Budapestre költözni hajlandó személy). Napi szintű kommunikáció magyar nyelven (kollégák a fiókon belül, üzletfelek) és szlovák nyelven (csehországi és szlovákiai fiókok).
- utazási hajlandóság – részvétel a csehországi és szlovákiai értekezleteken
- proaktív látásmód, magas munkaintenzitás, meghatározott célok túllépése
- nagyon jó szintű számítógép-ismeret (MS Office, internet, Outlook)
- önállósság, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság, kellemes megjelenés
- munkakezdés: azonnal – megállapodás szerint

Álláshirdető cég
Cég rövid bemutatása
Az Invia.cz, a.s. Közép-Európa legnagyobb online utazási ügynöksége (éves forgalma közel 1 milliárd CZK, ügyfeleinek száma 100 000). Legfőbb tevékenysége az utazás-, szállás-, repülőjegyek-, valamint egyéb utazással kapcsolatos szolgáltatások online és telefonos értékesítése. A http://www.invia.cz és www.invia.sk honlapokon a cseh internet leglátogatottabb utazással kapcsolatos értékesítési szerverét üzemelteti (több mint 600 000 UIP/hónap).
További információk: http://www.invia.cz

Cég működési területe
Utazási iroda, ügynökség, stb.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Slovenský jazyk podmienkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu, ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava.

Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z naších pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie tiež aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.

Více informací o společnosti najdete zde: http://www.invia.hu; http://www.invia.sk
ID: 2026951  Dátum zverejnenia: 25.2.2015