Brigáda - Asistent/ka v CA Invia - najväčšia internetová CA Invia.sk, s.r.o.

Invia.sk, s.r.o.

Místo práce
Dunajská 4, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
2.20 EUR/měsíc, + odmeny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KOHO HĽADÁME?

Do nášho predajného teamu v centre Bratislavy hľadáme šikovného študenta/ku na pozíciu Asistent/ka.

NÁPLŇ PRÁCE:

Výpomoc s chodom kancelárie – objednávanie katalógov/nákup kancelárskych potrieb.
Zabezpečovanie dostatku katalogóv na pobočke, dopĺňanie kancelárskych potrieb.
Výber hotovosti od klientov, evidencia pokladne.
Preberanie platieb za zájazdy.
Osobný a telefonický kontakt s klientmi, vybavovanie emailov a faxov.
Zápis predaných zmlúv do systému.
Evidencia pošty.
Administratíva.
Vynimočne preklady z ČJ -SJ.
Udržiavanie poriadku pobočky.

Adresa pracoviska: Dunajská 4, Bratislava.

Zaměstnanecké výhody, benefity

ČO VÁM PONÚKAME:

Nástup ihneď.
Práca na dohodu.
Mzda 2,20 Eur/hod. + odmeny.
Zaškolenie.
Zaujímavú prácu v príjemnom prostredí.
Pracovná doba PO – PIA 9,00 – 18,00, niektoré SO: 9-14 hod.
Mladý kolektív.
Možnosť výhodnejšieho cestovania a spoznávania krajín.

• Veľa zábavy, priateľský kolektív, tímové akcie, firemné večierky.
• Ponúkame vám interné vzdelávanie, zvýhodnené ceny na dovolenku nie len pre vás, ale taktiež pre vašich rodinných príslušníkov.
• Príjemné pracovné prostredie, najnovšie pracovné postupy a technológie.

Informace o náboru

AKO NÁS KONTAKTOVAŤ:

Zašlite nám svoj štrukturovaný životopis spolu s fotografiou a odpoveďami na tieto otázky na email: [email protected]

Kontakt na Vás (telefón + email)?
Kedy môžete nastúpiť?
Do kedy môžete pracovať?
Kedy potrebujete voľno?
Akú školu a s akým zameraním študujete?
Pokiaľ máte už nejakú prax – zmieňte sa o nej...

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽIADAVKY?

Minimálne SŠ/VŠ vzdelanie.
Veľmi dobrá orientácia na internete a PC.
Prax na obdobnej pozícii veľkou výhodou.
Dobré komunikačné a organizačné schopnosti.
Systematickosť, vysoké pracovné nasadenie, spoľahlivosť.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu, ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava.

Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z naších pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie tiež aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.

Více informací o společnosti najdete zde: http://www.invia.hu; http://www.invia.sk
ID: 1989236  Dátum zverejnenia: 22.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.20 EUR/měsíc, + odmeny