Dlhodobá brigáda ! IT asistent

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
2,99 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME?

Pre posilnenie nášho pracovného kolektívu na pobočke v Bratislave, hľadáme kandidátov na pozíciu IT Asistent.

NÁPLŇ PRÁCE?

Technická podpora pobočiek – inštalácie, konfigurácie IT zariadení (PC, notebooky, tlačiarne, operačné systémy).
Podpora IT a Office managera.
Spolupráca pri zariaďovaní nových pobočiek, nákup a montáž kancelárskeho tovaru, inventarizácia.

PONÚKAME.

Práca na Dohodu o vykonaní práce.
Mzda 2,99Eur/hod.
Pracovná doba podľa dohody, 8 hodín denne.
Profesionálne zaškolenie + možnosť využívať zamestnanecké zľavy napr. (zvýhodnené ceny cestovania ap.)
Miesto výkonu práce: Dunajská 4, Bratislava.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou na email: [email protected]

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

POŽADUJEME?

SŠ, VŠ vzdelanie – brigáda vhodná pre študentov informatiky.
Pokročilá znalosť zostavenia PC.
Znalosť operačného systému Windows XP.
VP sk. B, aktívny šofér.
Základná znalosť siete MS.
Užívateľskú znalosť MS Office.
Časová flexibilita, komunikatívnosť, aktívny prístup k zvereným úlohám.

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 1708363  Dátum zverejnenia: 5.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2,99 EUR/hod.