Mzdový účtovník, mzdová účtovníčka

INVESTMENT HOUSE s.r.o.

Hviezdoslavova 18, 960 01 Zvolen, Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
522

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vedenie mzdového účtovníctva viacerých spoločností, spracovanie miezd podľa platných predpisov, komunikácia so štátnymi inštitúciami (sociálna poisťovňa, zdravotná poisťovňa, daňový úrad), kompletné vedenie mzdovej agendy zamestnancov a pomoc pri vedení personálnej agendy, zodpovednosť za správnosť a úplnosť všetkých mzdových dokladov, spolupráca s hlavnou účtovníčkou pri inventarizácii mzdových účtov

školenia, kurzy, možnosť rýchleho odborného rastu,

Informácie o výberovom konaní

Štrukturovaný životopis zasielať prostredníctvom emailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť programu OLYMP podmienkou, efektívna komunikácia, seba-motivácia, schopnosť pracovať pod stresom

Naša spoločnosť sa zaoberá vedením a spracovaním jednoduchého a podvojného účtovníctva. Spracovaním miezd a vypracovaním ročných daňových priznaní. Ponúkame našim klientom daňové poradenstvo a plné zastupovanie voči štátnym inštitúciám.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3070024  Dátum zverejnenia: 26.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 522