Raňajkový kuchár / kuchárka

Investičná Správcovská s.r.o.

Miesto práce
Zvonárska 3, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do 4* hotela v centre mesta hľadáme nového kolegu, ktorý bude pre hotelových hostí pripravovať raňajky so zaujímavým konceptom a zameraním na modernú kuchyňu pripravovanú z čerstvých surovín od lokálnych dodávateľov.
Hľadáme kuchára, pre ktorého je varenie záľubou a spokojný zákazník motiváciou.
Viac informácií sa dozviete na osobnom pohovore.
Tešíme sa na stretnutie!

- práca v príjemnej atmosfére a dobrom kolektíve
- motivujúci pracovný čas a finančné ohodnotenie
- možnosť rozvíjania vlastnej kreativity

Informácie o výberovom konaní

Serióznosť, čistota, chuť pracovať a učiť sa nové veci.
Vhodné aj ako druhé zamestnanie, brigáda, alebo k materskej dovolenke.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2016 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Sme obchodno-investičná spoločnosť pôsobiaca vo viacerých trhových oblastiach. Našimi projektami flexibilne reagujeme na vzniknuté príležitosti na trhu. Do nášho tímu hľadáme dynamických a kreatívnych manažérov, ktorí budú cieľavedome a samostatne spravovať zverené projekty. Základné hodnoty hodnoty našej spoločnosti sú čestnosť a korektnosť, ktoré nám spolu s dravosťou a kreativitou umožňujú udržiavať náskok pred našou konkurenciou. Našim poslaním je byť spoľahlivým partnerom pre našich spotrebiteľov, obchdoných partnerov a spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Popradská 56
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Milan Korponaj
Tel.: 0948678877
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2626230   Dátum zverejnenia: 18.11.2016