Manažér Hotela

Investičná Správcovská s.r.o.

Miesto práce
Zvonárska č.3, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho zrekonštruovaného luxusného 4* hotelového zariadenia hľadáme šikovného manažéra, pre ktorého je rozvoj a riadenie hotela vášňou. Hľadáme zodpovedného človeka so zmyslom pre poriadok, ktorý má jasnú predstavu o koncepte rozvoja a riadenia hotelového biznisu. Perfektná príležitosť pre všetkých skúsených hotelových manažérov, ktorí by radi realizovali svoje vlastné myšlienky a nápady.

Náplň práce
- implementácia štandardov
- koncept rozvoja hotelového biznisu
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov
- riadenie a koordinácia vnútropodnikových procesov
- návrh a exekúcia marketingovej a obchodnej stratégie
- príprava, dohľad a koordinácia eventov
- tvorba a implementácia návrhov pre zlepšenie poskytovaných služieb
- nábor, vedenie a koučovanie zamestnancov

Zodpovedá za:
- rozvoj hotela
- hospodársky výsledok
- bezproblémový chod celého zariadenia
- dodržiavanie štandardov
- dodržiavanie platných noriem a hygienických požiadaviek
- odbornú prípravu, školenie a koučovanie personálu

- práca v modernom a luxusnom zariadení
- práca v príjemnom a dynamickom kolektíve
- odborný rast, vzdelávanie, pravidelné tréningy
- nadštandardné finančné ohodnotenie (fix + % z HV)
- možnosť sebarealizácie
- priateľská atmosféra

prosíme o zaslanie motivačného listu a štrukturovaného životopisu s fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hoteliérstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v odbore minimálne 5 rokov v zariadeniach vyššej kategórie
- odborné znalosti a la card kuchyne
- skúsenosti s vedením a riadením kolektívu spolupracovníkov
- kreatívne myslenie
- flexibilita
- samostatnosť
- výborná pracovná disciplína

Sme obchodno-investičná spoločnosť pôsobiaca vo viacerých trhových oblastiach. Našimi projektami flexibilne reagujeme na vzniknuté príležitosti na trhu. Základné hodnoty hodnoty našej spoločnosti sú čestnosť a korektnosť, ktoré nám spolu s dravosťou a kreativitou umožňujú udržiavať náskok pred našou konkurenciou. Našim poslaním je byť spoľahlivým partnerom pre našich spotrebiteľov, obchdoných partnerov a spolupracovníkov.
ID: 2539774  Dátum zverejnenia: 11.7.2016