Krízový manažér

Investičná Správcovská s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
nadštandardné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ostrieľaného kapitána, ktorý povedie náš projektový tím. Máš výborné analytické a kreatívne myslenie? Si flexibilný a rád by si pracoval na projektoch v rôznych odvetviach? Neznášaš stereotyp a nudu? Máš vynikajúce manažérske schopnosti? Dokážeš veci dotiahnuť do konca a máš rád nové výzvy? Ak áno, tak hľadáme práve Teba!

Náplň práce:
- zodpovednosť za výsledky projektového tímu
- vedenie celej pobočky
- analýza a reštart zverených projektov
- analýza možných rizík a ohrození projektu
- koordinácia a príprava krízového plánu
- vedenie a koučing celého tímu pracovníkov
- akvizícia ľudských zdrojov na kľúčových pozíciách
- plánovanie postupov a procesov pre dosiahnutie projektového cieľa
- optimalizácia krízového projektu v súlade s vývojom trhu
- dosahovanie plánovaných cieľov
- komunikácia s obchodnými partnermi
- analýza trhu a konkurencie

- služobný automobil
- notebook
- mobilný telefón
- flexibilný pracovný čas
- obrovský priestor pre osobnostný rozvoj
- práca na zaujímavých investičných projektoch z rôznych odvetví
- nadštandardné hodnotenie (fix + podiel zo zisku)

V prípade záujmu, prosím pošlite Váš štrukturovaný životopis spolu s kontaktnými údajmi na uvedený email. Veľmi si vážime záujem o nami inzerované pozície, ale vzhľadom na vysoký počet zaslaných životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, ekonomika a obchod

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- 5 rokov praxe vo vrcholovom manažmente
- Analytické a kreatívne myslenie
- Odolnosť voči stresu
- Schopnosť viesť a motivovať pracovníkov
- Komunikatívnosť
- Organizačné schopnosti
- Flexibilita
- Samostatnosť

Sme obchodno-investičná spoločnosť pôsobiaca vo viacerých trhových oblastiach. Našimi projektami flexibilne reagujeme na vzniknuté príležitosti na trhu. Do nášho tímu hľadáme dynamických a kreatívnych manažérov, ktorí budú cieľavedome a samostatne spravovať zverené projekty. Základné hodnoty hodnoty našej spoločnosti sú čestnosť a korektnosť, ktoré nám spolu s dravosťou a kreativitou umožňujú udržiavať náskok pred našou konkurenciou. Našim poslaním je byť spoľahlivým partnerom pre našich spotrebiteľov, obchdoných partnerov a spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Popradská 56
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Pauer
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2314804   Dátum zverejnenia: 22.9.2016