PHP Developer pro Inveo

Inveo.cz s.r.o.

Křižíkova 148/34, Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi PHP developer a programování Tě zatraceně baví?
Hledáš práci mimo korporát, ve stabilní a příjemně velké firmě, kde Ti budou kolegové i vedení naslouchat? Chceš pracovat v mladém kolektivuv moderním officu v Karlíně?

Jsme Inveo.CZ - dlouhodobě působíme na českém trhu, přičemž se specializujeme na zajišťování komplexních full-service služeb v oblasti e-Commerce, online marketing, e-mailingové kampaně, vytváříme ojedinělé webové projekty, zaměřujeme se na optimalizaci služeb a procesů, sledujeme a neustále se přizpůsobujeme novým trendům.
Někteří z našich spokojených klientů: J&T Bank, L’Oréal, Alpine Pro, Parfumerie Douglas, Teta drogerie, Sparkys, Bambule, ASKO nábytek a mnozí další.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?
• vývoj vlastních webových aplikací v PHP
• revize, úprava, vývoj a nasazování kódu aplikací dle zadání

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• odpovídající a motivující finanční ohodnocení
• benefity (sick days, předplacená benefitní karta a další)
• práci v mladém a pohodovém kolektivu (většina kolegů mezi 20 a 30 lety)
• podporu vzdělávání, možnost stále se učit něco nového
• pružnou pracovní dobu
• příjemnou a energickou firemní kulturu (teambuildingy, večírky, společné snídaně, firemní akce)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

informační technologie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Tebe vyžadujeme?
• výborná znalost PHP 5.3 a vyšší a OOP
• znalost Framework Nette (0.9, 2.0), dibi
• výborná znalost MySQL
• znalosti JavaScriptu a jQuery, (X)HTML, CSS
• samostatnost, sledování trendů a pečlivost

Co může být Tvojí výhodou?
• zkušenosti s vývojem pro Wordpress
• znalost jiných Javascript frameworků (AngularJS, NodeJS, ExpressJS..)
• znalost SVN, GIT
• znalost LINUX
• povědomí o principech SEO optimalizace, UI/UX

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 3080645  Dátum zverejnenia: 26.5.2017