Kuchár/ka, prípadne pomocný, pre jasle a škôlku. Uchádzač z úradu práce vítaný

INVENTION CARE, s.r.o.

Miesto práce
Markovičova 40, Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 760 EUR/mesiacMzda podla dohody a skusenosti, hlavne kvality prace :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je príprava jedál pre škôlku a jasle. Ide o menšie zariadenie, rodinného typu. Kuchár/ka pripravuje podľa jedálneho lístka deťom raňajky, obed a olovrant.

Bezplatná strava, pomoc pri vedení, motivačný plat

Pracovným prostredím je profesionálna, útulná, novozariadená kuchyňa v ktorej sa varí pre školku a 2och klientov externe. Dokopy aj so zamestnancami asi 120 dospelých porcií. V kuchyni sa varí z kvalitných surovín, farmárskeho pôvodu a k dispozícii je množstvo mixérov a robotov, ktoré uľahčujú prácu. Tempo nie je stresujúce. Varí sa podľa vopred stanoveného jedálnička, domácka strava z čerstvých a kvalitných surovín.
S receptami a spôsobom varenia je zriaďovateľ veľmi ochotný pomôcť.
Práca je vhodná pre osobu, ktorá rada pracuje sama, bez asistentov.
Pracovná doba je od 6:30 do 14:00. Na pracovnej dobe sa dá dohodnúť. Pracovný pomer je na dohodu, živnosť alebo celý úväzok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchár/ka

Počet rokov praxe

5

Hľadáme kuchárku, alebo kuchára s predchádzajúcimi skúsenosťami, alebo minimálne s odborným vzdelaním v obore. Moze byt aj pomocny kuchar. Vhodne pre uchadzaca vedeneho na urade prace.
Ide o prácu na trvalý pracovný pomer.
Hľadáme zamestnanca s chuťou pracovať, s chuťou priniesť niečo nové, inšpirovať a my za to ponúkame príjemné prostredie plné detí, pozitívnej energie možnosti sebarealizácie. Máme možnosť slušného platového ohodnotenia, keď bude veľká snaha. Okrem varenia môže kuchár/ka piecť aj kváskový chlieb a pečivo. Pracujeme len s kvalitnymi surovinami, varime takmer len z farmarskych produktov a vo vysokej kvalite.

Spoločnost Materská škola KÚZELNÁ ŠKÔLKA s. r. o. prevádzkuje Súkromnú materskú školu “Kúzelnú škôlku”, pre deti od 2 do 6 rokov, ktorá je pokračovaním súkromných detských jasličiek Tulipán v Trnave. SMŠ “Kúzelná škôlka” je zaradená do siete škôl a školských zariadení Ministerstva školstva SR. Zároveň spoluprevádzkuje Detské jasle Tulipán, zaradené do siete sociálnych zariadení VÚC Trnava.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2117160  Dátum zverejnenia: 31.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 760 EUR/mesiac