Pedagogička / vychovávateľka v materskej škole a detských jasliach. Uchádzač z úradu práce vítaný.

INVENTION CARE, s.r.o.

Miesto práce
Markovičova 44, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 770 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súkromná materská škola a Súkromné Detské jasle Tulipán "Kúzelná škôlka", zaradené v sieti hľadajú pedagóga alebo vychovávateľku so vzdelaním a skúsenosťami s prácou s deťmi. Ide o pozíciu, na trvalý pracovný pomer.

Hľadáme skúsenú osobu, ktorá má radosť z práce s tými najmenšími, ide o skupinu detí od 2 do 3 rokov. Samostatnú, kreatívnu, schopnú aplikovať najnovšie metódy práce s deťmi.

Ponúkame profesionálny rast v zariadení s výborným technickým zázemím.
Predchádzajúce skúsenosti výhodou.

Súčasťou práce bude podrobné plánovanie
aktivít, ich vyhodnocovanie a komunikácia s rodičmi detí.

Ponúkame profesionálny rast v zariadení s výborným technickým zázemím a slušné platové ohodnotenie v závislosti od skúseností.
Sme moderné detské jasle a materská škola, pôsobíme na trhu už 7 rokov.

Iné výhody
práca v materskej škole, ktorá je zaradená v sieti sociálnych zariadení
­ práca v detských jasliach, ktoré sú zaradené v sieti sociálnych zariadení
­ práca v dynamickom a profesionálnom tíme
nové pracovné priestory
­ profesionálny rast a zaškolenie
možnosť samostatnosti pri tvorbe pedagogického plánu, plánu aktivít
­ dostatočné finančné zázemie na nákup pedagogických a pracovných pomôcok a prístrojov

Odporúčame zaslať životopis emailom, na základe toho budete kontaktovaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predškolská pedagogika, Vychovávateľstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžadujeme:
­ pozitívny vzťah k malým deťom, predchádzajúce skúsenosti s prácou s deťmi výhodou, prax v zahraničí veľkou výhodou,
­ samostatné vedenie
­ flexibilita, lojálnosť a zodpovednosť
­ vynikajúce komunikačné zručnosti
­ kreativita, milé vystupovanie
­ Skúsenosť s plánovaním denných aktivít ­ denného programu dostatok energie a zapálenosť pre prácu s deťmi
­ znalosť moderných a alternatívnych pedagogických postupov (Montesorri, Waldorf), je výhodou.
­ Záujemca by mal mať chuť ponúknuť niečo viac, neustále prichádzať s nápadmi
­ certifikáty, absolvované školenia a skúsenosti z umeleckých, tanečných škôl a aktivít pre
deti predškolského veku určite pomôžu.

Spoločnost Materská škola KÚZELNÁ ŠKÔLKA s. r. o. prevádzkuje Súkromnú materskú školu “Kúzelnú škôlku”, pre deti od 2 do 6 rokov, ktorá je pokračovaním súkromných detských jasličiek Tulipán v Trnave. SMŠ “Kúzelná škôlka” je zaradená do siete škôl a školských zariadení Ministerstva školstva SR. Zároveň spoluprevádzkuje Detské jasle Tulipán, zaradené do siete sociálnych zariadení VÚC Trnava.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2075430  Dátum zverejnenia: 31.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac