Analytik prevádzkových procesov

Intrum Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 8, 821 08, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
výška ponúkaného platu je závislá od skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analytická podpora riadenia prevádzky
- spracovanie dát, vypracovávanie analýz a scenárov
- vytváranie potrebných prevádzkových reportov, ich zlepšovanie a údržba
- aktívna podpora prevádzkovému riaditeľovi

• spravovanie prevádzkových procesov
- sledovanie efektivity procesov a aktivít
- vytváranie a úprava procesných špecifikácií
- aktívna spolupráca s IT oddelením pri implementácii zmien v informačnom systéme
- identifikácia možností rozvoja procesov v súvislosti s operatívnymi a strategickými cieľmi

• spolupráca a aktívne podieľanie sa na implementácii nových riešení a projektov v oblasti správy dát a rozvoja procesov
- komunikácia a spolupráca s odborníkmi materskej spoločnosti v anglickom jazyku

• spravovanie zverených portfólií pohľadávok
- sledovanie vývoja návratnosti
- monitoring odchýlok od plánu
- pravidelná kontrola aktivít
- úprava procesov a plánov aktivít
- zabezpečenie maximálnej návratnosti

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• možnosť osobného rastu
• mesačné odmeny podľa dosiahnutých výsledkov
• dobrý kolektív, príjemné pracovné prostredie a. i.

Vaše životopisy zasielajte odpoveďou na tento inzerát alebo e-mailom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• ročná skúsenosť so spracovávaním dát a ich analýzou
• výborná znalosť Excel
• VŠ vzdelanie alebo ekvivalent niekoľkoročná prax
• skúsenosti so správou pohľadávok výhodou
• znalosť PHP, MySQL, PostgreSQL výhodou

• analytické schopnosti
• snaha veci zlepšovať, proaktívny prístup
• zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť
• komunikatívnosť

Na základe spojenia Intrum Justitia a Lindorff vznikla spoločnosť Intrum - najväčšia poradenská spoločnosť v oblasti správy pohľadávok. Sme lídri nielen na Slovensku, ale i vo svete. Pôsobíme v 24 krajinách a náš tím tvorí spolu 8 tisíc odborníkov, ktorí pomáhajú viac ako 100 tisíc zákazníkom. Naše skúsenosti čerpáme z viac ako 120-ročnej tradície.

Na Slovensku pôsobíme už od roku 2002. Našim poslaním je pomáhať firmám prosperovať tým, že sa staráme o záväzky ich zákazníkov. Rovnako empaticky pristupujeme aj k nim. Snažíme sa im pomôcť prekonať ich finančné problémy, nájsť riešenia a nastaviť nový finančný plán. Týmto spôsobom prispievame k celkovému ozdraveniu a plynulému fungovaniu ekonomiky.
Svet pohľadávok nie je čierno-biely, podľa nás je veľmi rozmanitý. Vidíme v ňom reálne problémy dlžníkov, veriteľov i dopady nesplatených pohľadávok na fungovanie firiem. Nie je teda len o dvoch stranách, týka sa veľkého množstva subjektov, celej ekonomiky. Práve preto sa rozmanitosť a farebnosť premieta aj do našej komunikácie, vizuálu a identity našej značky.

Uvedomujeme si, že základom úspešného fungovania spoločnosti sú jej zamestnanci a firemná kultúra. Sme hrdí, že zamestnávame kvalifikovaných odborníkov, ktorí majú pozitívny vzťah k svojej práci, a tak prispievajú k celkovej zmene v našom odvetví. Našim kolegom zabezpečujeme stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti, odborný rast
a príjemné pracovné prostredie.

Intrum je zakladajúcim členom Asociácie slovenských inkasných spoločností (ASINS), ktorá vznikla v roku 2010. Cieľom združenia je dbať na dodržiavanie právnych predpisov a etických princípov týkajúcich sa inkasa pohľadávok.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1873907  Dátum zverejnenia: 19.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výška ponúkaného platu je závislá od skúseností a znalostí