Hlavný účtovník/účtovníčka

INTRADE s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 73, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za vedenie účtovníctva a vedenie tímu samostatných účtovníkov (3 – 4 osoby)
- komplexná starostlivosť o zverenú účtovnú agendu
- koordinácia a kontrola práce v tíme v súlade s platnou legislatívou
- spracovanie a kontrola DPH, DPPO, dane z motorových vozidiel, dane z nehnuteľností, prípadne štatistických výkazov a i.,
- komunikácia s obchodnými partnermi, úradmi a orgánmi dozoru (najmä daňový úrad)
- príprava podkladov pre reporting nadriadeným, v prípade potreby príprava a kontrola podkladov pre audit
- motivácia zamestnancov v tíme

- možnosť profesijného rastu a sebarealizácie
- práca v stabilnej spoločnosti
- priateľský a príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov spoločnosťou INTRADE s.r.o..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo, dane

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s vedením ľudí,
- samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť,
- dobré organizačné schopnosti,
- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy, ako aj účtovných postupov,
- potrebná je aktívna úroveň anglického jazyka,
- výhodou je ovládanie účtovného programu OMEGA.

Skupina spoločností Intrade je aktívna na slovenskom realitnom trhu už viac ako 20 rokov. Stojí za viacerými úspešnými realitnými projektmi v oblasti komerčných aj rezidenčných nehnuteľností. Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu schopného samostatného zmýšľania s dobrou organizáciou práce, ktorý/á bude posilou nášho dynamického kolektívu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2388921  Dátum zverejnenia: 7.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou