Účtovník/účtovníčka

INTRADE s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 73, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva a fakturácie,
- zabezpečenie riadneho a včasného účtovania rôznych typov položiek (bankové výpisy, pokladňa, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry, a pod.),
- vedenie evidencie dlhodobého majetku, vrátane odpisov,
- pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, účtovných závierok a daňových priznaní,
- zodpovednosť za správne zaúčtovanie jednotlivých položiek v súlade s platnou legislatívou a internými procesmi spoločnosti v stanovených termínoch,
- vypracovávanie uzávierok, inventarizácia a príprava podkladov podľa pokynov a zadaní nadriadeného,
- komunikácia s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a ostatnými inštitúciami,
- interná administratíva v rámci stanovených postupov spoločnosti.

- možnosť profesijného rastu a sebarealizácie,
- práca v stabilnej spoločnosti,
- priateľský a príjemný kolektív.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov spoločnosťou INTRADE s.r.o..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, precíznosť, spoľahlivosť,
- dobré organizačné schopnosti,
- prehľad v účtovnej a daňovej legislatíve, znalosť účtovných postupov,
- aktívna znalosť anglického jazyka,
- výhodou je ovládanie účtovného programu OMEGA,
- proaktívny prístup k práci.

Skupina spoločností Intrade je aktívna na slovenskom realitnom trhu už viac ako 20 rokov. Stojí za viacerými úspešnými realitnými projektmi v oblasti komerčných aj rezidenčných nehnuteľností. Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu schopného samostatného zmýšľania s dobrou organizáciou práce, ktorý/á bude posilou nášho dynamického kolektívu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2388911  Dátum zverejnenia: 7.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou