Dispečer kamiónovej prepravy pre medzinárodnú dopravnú firmu

Intrabel Spedition s.r.o.

Miesto práce
Trenčianská 57, Bratislava
Termín nástupu
vždy k 1. dňu v mesiaci, ale je možná aj dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-komunikácia so zákazníkmi a dopravcami, s centrálou
-spracovanie prípadov od zadania objednávky až po dodanie tovaru podľa dodacej podmienky
-evidencia dokumentov a informácií týkajúcich sa prepráv
-flexibilná a aktívna práca v kancelárii
- komunikácia najmä v cudzom jazyku prostredníctvom telefónu, e-mailom, faxom...

-práca v stabilnej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
-možnosť denného využívania cudzieho jazyka
-možnosť získať nové odborné skúsenosti
-výška platu je závislá od Vášho výkonu
-komplexné zaučenie na pozíciu Obchodník - dispečer

Intrabel spedition, s.r.o. zabezpečuje medzinárodnú dopravu tovaru so zameraním na zákazníkov z EU, špecializácia na západnú Európu a najmä Francúzsko a Benelux. Intrabel spedition s.r.o. je prosperujúca a expandujúca spoločnosť orientujúca sa na zahraničného zákazníka.
Žiadame poslat životopis na emailovu adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Rumunský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- aktívne ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka - podmienkou,
- prípadná znalosť aj maďarského, rumunského alebo francúzskeho jazyka na komunikatívnej úrovni - veľkou výhodou,
- logické myslenie
- chuť ďalej sa vzdelávať - cudzie jazyky aj odborne,
- obchodnícky typ, ktorý má radosť z komunikácie,
-jeden jazyk aktívne je podmienka, ďalší veľkou výhodou)
-skúsenosti v oblasti prepravy, špedície min. 1 rok veľkou výhodou
-PC zručnosti
-výborné organizačné a komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu, flexibilita,
-všeobecný prehľad v oblasti dopravy

Medzinárodná dopravná spoločnosť zameraním na Benelux a Francúzsko. Kamióny máme zn. VOLVO a Mercedes

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2123336  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou