Inteva Products Slovakia spol. s r. o.
O firme Inteva Products
Spoločnosť Inteva Products je popredným svetovým dodávateľom, ktorý ponúka inovácie založené na pridanej hodnote a ekologicky šetrné výrobky zvyšujúce kvalitu a výkonnosť. Inteva ponúka originálne príslušenstvo pre výrobcov na šiestich kľúčových trhoch : automobilový, obranný, námorný, spotrebný, priemyselný a na trhu úžitkových vozidiel. Inteva má globálne zdroje pre vývoj, výrobu a zákaznícky servis pre uzamykacie systémy, interiéry, motory, elektroniku a strešné systémy so zameraním na vysokú kvalitu, presnosť a rozpočet. Inteva je zameraná na globálny trvalý rast, poskytujúca vynikajúci zákaznícky servis a je najlepším miestom pre prácu zamestnancov.

Zákazníci
Inteva má vyše 50 zákazníkov vo viac ako 40 krajinách. Hlavnými odberateľmi sú poprední svetoví výrobcovia áut a regionálne výrobné spoločnosti.

Hlavné produktové línie sú
  • Interiérové systémy
  • Uzamykacie systémy
  • Strešné systémy
  • Motory a elektronika

About Inteva Products, LLC
Inteva Products is a leading global supplier offering value-based innovation and environmentally-friendly products that enhance quality and performance. Inteva serves original equipment manufacturers in six key markets: automotive, commercial vehicle, defense, marine, consumer and industrial. Focused on delivering high-value quality, on time and on budget, Inteva has global resources for engineering, manufacturing and customer service for Closure Systems, Interiors Systems, Motors and Electronics, and Roof Systems. Inteva is focused on sustained global growth, providing excellent customer service and being a best place to work for employees.

Customers
Inteva serves over 50 customers in more than 40 countries. Major customers include the world’s leading global automakers and regional OEMs.

Major Product Lines
  • Interior Systems
  • Closure Systems
  • Roofs Systems
  • Motors & Electronics

Pracovník výroby - operátor

  • Miesto práce: Lozorno - Autopriemyselný park, Bratislavský kraj
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na rôznych pozíciach podľa určenia
- vykonávanie úloh a činností v súlade s normami kvality
- zodpovednosť za kvalitu, kvantitu a čistotu vykonávanej práce
- obsluhovanie a sledovanie chodu výrobnej linky
- práca na 3,4 zmeny, v prípade potreby aj sviatky a nadčasy
- práca je fyzicky náročnejšia !

Iné výhody

- možnosť využitia firemnej dopravy (z 8 smerov: Bratislava,
Skalica, Senica, Kúty, Šaštín-Stráže, Jakubov,Sološnica, Veľké Leváre)
- stravné lístky nad rámec zákona
- celoročný pitný režim
- dochádzkový bonus
- vianočný večierok

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť
- schopnosť zvládnuť viaceré pracovné operácie
- flexibilita v rámci viacerých pracovných pozícii
- ochota v prípade potreby pracovať nadčas, prípadne aj počas víkendov

Spoločnosť Inteva Products ponúka originálne príslušenstvo pre výrobcov na šiestich kľúčových trhoch : automobilový, obranný, námorný, spotrebný, priemyselný a na trhu úžitkových vozidiel. Inteva má globálne zdroje pre vývoj, výrobu a zákaznícky servis pre uzamykacie systémy, interiéry, motory, elektroniku a strešné systémy.
Závod v Lozorne sa špecializuje na strešné systémy. Viac ako 1000 interných zamestnancov sa stará o napĺňanie požiadaviek kľúčových zákazníckych skupín. Inteva je zameraná ako na globálny, tak aj lokálny trvalý rast, poskytuje vynikajúci zákaznícky servis a je najlepším miestom pre prácu zamestnancov.

Pre viac informácii navštívte stránku www.intevaproducts.com.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Svoj životopis posielajte na adresu praca@intevaproducts.com.

Spoločnosť Inteva si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných kandidátov.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Inteva Products Slovakia, spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. c. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Adresa spoločnosti

Inteva Products
APP
90055 Lozorno

Kontakt

Kontaktná osoba: Human Resources
Tel.: +421 2 32256238
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2731532   Dátum zverejnenia: 21.9.2016