Inžinier kvality CMM/Quality Engineer CMM

Golde Lozorno spol. s r. o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spoluzodpovednosť za organizáciu a plánovanie práce na mernom stredisku
• Návrhy a vývoj konštrukčných riešení špeciálnych pracovných pomôcok
• Zaškolenie ľudí pri práci na 3D meradle
• Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a R&D, medzí sesterskými závody Inteva Products
• Práca v grafickom programe Vis view 2D, 3D
• Ovládanie databáz MFG, QSYS , PDM Matrix a Q-STAT
• Správa výkresovej dokumentácie a CAD dát pro potreby CMM (download, update)
• Vývoj programovej metodiky, využívanie platných meracích princípov podla normiem
• Príprava dát pred programovaním 3D meradla
• Obsluha a programovanie CNC meradla
• Meranie dielov zo sériovej výroby a špeciálne 3D, 2D meranie podľa požiadaviek
• Meranie ručnými meradlami
• Vyhodnocovanie, protokolovanie a analyzovanie nameraných výsledkov
• Komunikácia výsledkov s ostatnými oddeleniami (kvalita, technológia, výroba)
• Spolupráca pri tvorbe a úprave messkonzeptov

- international company
- good working environment

If you are interested in offered position, please send us your CV in English (and/or German) on e-mail adress: [email protected]

We will contact only candidates fulfiling mentioned requirements. Thank you for understanding.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti ArvinMeritor LVS spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Dobré znalosti a skúseností s programovaním a meraním 3D
• Práca s technickou dokumentáciou (výkresy, normy)
• Dobré vedomosti o meradlách a meracích metódach
• Skúsenosti s vedením podriadených, školenie, motivácia a odmeňovanie podriadených
• Znalosť cudzieho jazyka (AJ/NJ)
• Práce s PC (MS Office
• Znalosť zákazníckych požiadaviek na merania
• Znalosť systému merania MSA
• Znalosť štatistickej regulácie procesov SPC
• Znalosť štandartu ISO/TS 16949

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1901039  Dátum zverejnenia: 16.10.2014