Finance Analyst

Golde Lozorno spol. s r. o.

Miesto práce
Automobilový priemyselný park Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora programových cieľov
Kalkulácie ziskovosti, efektívnosti
Analýzy nákladov a controlling
Príprava a tvorba AR (Appropriation Requests)
Sledovanie a analýza rozpočtu projektu
Identifikácia a analýza odchýlok a tvorba opatrení
Znižovanie nákladov nových a existujucich výrobkov
Realizácia / účasť na MoB (Make-or-Buy) analýzach
Účasť/ spolupráca na analýze nákladov a cien v súvislosti s technickými zmenami produktu (Change Management)
Benchmarking
Príprava dokumentácie pre zákazníka (výpočet, validácia)
Tvorba / vytvorenie nových pracovných nástrojov (napr.výpočetovej
schémy)
Spoluúčasť na rozpočte / Forecastingu / Reportoch / korporatnom planovaní

• international company
• travel allowance
• good working environment

If you are interested in offered position, please send us your CV in Slovak and English.
We will contact only candidates fulfiling mentioned requirements. Thank you for understanding.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti Inteva Products spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vysokoškolské vzdelanie – ekonomické zameranie
Skúsenosti v automobilovom alebo pribuznom odvetví
Aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť nemeckého jazyka výhodou
Samostatnosť
Orientácia na cieľ
Skúsenosti s controllingom, kalkuláciami
Skúsenosti s prácou na projektoch
Skúsenosti s kalkulaciami
Základné technické znalosti
Znalosť práce s počítačom (Word, Excel)
Znalosť systémov PPS

Spoločnosť Golde Lozorno bola založená v roku 2006 a postupne sa stala stabilným partnerom a dodávateľom pre svojich zákazníkov v rámci automobilového priemyslu. V súčasnosti je spoločnosť zameraná na výrobu strešných systémom do osobných automobilov. Závod je situovaný v Lozorne ( 20 km od Bratislavy) a pracuje v ňom približne 500 zamestnancov. Golde Lozorno je súčasťou medzinárodnej skupiny CIE AUTOMOTIVE.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1832967  Dátum zverejnenia: 13.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou