Pracovník do zlievárne Nemecko - Nástrojár - výroba a údržba foriem

Interwork, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
apríl - máj 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame dlhodobú prácu pre pracovníka do zlievárne do Nemecka na výrobu, úpravu a opravu foriem / jadier pre oceľové výrobky pre zdravotnícky priemysel. Znalosť čítania výkresovej dokumentácie. Znalosť nemeckého jazyka potrebná prekomunikáciu na pracovisku. Prax nutná.

Hradené ubytovanie, možnosť dlhodobej spolupráce.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám prosím pošlite váš životopis. Kandidátov, ktorí spĺňajú požadované predpoklady pre pracovnú pozíciu, budeme kontaktovať telefonicky, prípadne e-mailom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť čítania výkresovej dokumentácie .
Pracovník by mal vedieť používať a obsluhovať klasickú frézu a sústruh, neskôr možnosť zaučenia na CNC strojoch.
Možnosť zvárania/bodovania pri zostavovaní foriem.
Ručné opracovanie prototypov (obrusovanie).
Zručnosť pri zostavovaní foriem.
Znalosť používania meracích nástrojov.
Veľkou výhodou znalosť nemeckého jazyka.
Precíznosť a svedomitosť.

Spoločnosť s povolením na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania č. AA/2010/18544/7012/OISS.
Činnosť spoločnosti na území Slovenskej republiky a Európe.
Spoločnosť vlastní bankovú záruku BNP Paribas.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1978412  Dátum zverejnenia: 21.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na osobnom pohovore