Referent finančného oddelenia

Interwork, s.r.o.

Miesto práce
Františkánska 27, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zber informácií a nahadzovanie do softwarov
- vyhodnocovanie a fakturácia, sledovanie faktúr po splatnosti
- spracovanie cestovných príkazov
- vyhľadávanie a správa ubytovania pre vyslaných pracovníkov
- pravidelný kontakt s francúzskymi obchodnymi partnermi

- zaujímavá práca, priestor pre sebarealizáciu
- možnosť pracovať v medzinárodnom prostredí
- možnosť využívať jazyky

Vaše životopisy vo francúzskom jazyku zašlite mailom na uvedený kontakt. Odpovede budeme posielať uchádzačom prijatým do druhého kola výberového konania, ktorým je osobné stretnutie. Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Vlastné potreby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, cestovný ruch, personalistika

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť a proaktívny prístup k práci
- schopnosť pracovať v open-office
- dobrý time-management
- znalosť francúzskeho jazyka nevyhnutná
- znalosť anglického jazyka výhodou

Spoločnosť s povolením na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania č. AA/2010/18544/7012/OISS.
Činnosť spoločnosti na území Slovenskej republiky a Európe.
Spoločnosť vlastní bankovú záruku BNP Paribas.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1790150  Dátum zverejnenia: 3.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000