Brigádnik, asistent predaja v Intersporte Aupark v Bratislave

Miesto práce
Aupark, Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.+ všetky zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do nášho tímu :)
Do predajne v Auparku hľadáme človeka, ktorému nechýba chuť do práce, má blízko k športu a horám, je šikovný a zodpovedný.
Hlavnou náplňou práce bude:
- práca s tovarom v sklade / etiketovanie, čipovanie a príprava tovaru na
predaj
- starostlivosť o vzhľad predajne a poriadok v sklade
- obsluha a komunikácia so zákazníkmi, dokladanie tovaru

- práca vo výbornom kolektíve a príjemnom prostredí
- Multisport karta

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu, prípadne motivačného listu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prehľad v sortimente športového tovaru
- aktívny prístup k práci a ochota učiť sa
- príjemné vystupovanie a komunikácia
- zodpovednosť a spoľahlivosť

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Dnes je zastúpená vo viac než 5.500 predajniach v 44 krajinách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4222741  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.