Key Account Executive - Trenčín

Intersnack Slovensko, a.s.

Místo práce
Trenčianský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zodpovednosti:

Riadi a aktívne komunikuje so zverenými kľúčovými zákazníkmi v súlade s firemnou stratégiou
Riadi a kontroluje ročný rozpočet zverených kľúčových zákazníkov
Príprava ročného promočného plánu, plánuje letákové a promočné akcie, objemy
Zabezpečuje exekúciu promočných aktivít ako aj implementáciu noviniek. Vyhodnocuje promočné aktivity a forecasty
Zodpovedá za dosahovanie cieľov spoločnosti a navrhuje kroky a opatrenia vedúce k rozvoju spoločnosti v súčinnosti s ostatnými oddeleniami
Zodpovedá za prípravu ročných kontraktov a nastavenie obchodných podmienok v súlade s firemnou stratégiou
Požiadavky:

VŠ, alebo SŠ

Minimálne 2 roky skúseností s vedením zákazníka (IKA, NT)

Komunikačná znalosť a schopnosť presadzovať stratégie firmy u zverených zákazníkov

PC gramotnosť, analytické schopnosti

Mierne pokročilá znalosť AJ

Orientácia na výsledky

Orientácia na zákazníka

Schopnosť učiť sa

Proaktivita

Integrita

Tímová spolupráca

Ponúkame:

Zázemie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so silnými značkami na trhu
Prácu na hlavný pracovný pomer
Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Možnosť osobného i profesijného rastu
Samostatnú a zodpovednú pozíciu
Príjemné pracovné prostredie
Nástup možný ihneď

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2886988  Dátum zverejnenia: 11.1.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.