Farmaceut

INTERPHARM Slovakia, a.s.

Miesto práce
Dolné hony, Vrakuňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacplus variabilná zložka odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vydaj liekov na recept aj bez receptu s odbornou informáciou pacientovi v súlade s platnou legislatívou
- kontrola stavu skladových zásob, objednávanie liekov a ZP
- príjem liekov a farmaceutických surovín do skladovej evidencie
- spracovanie receptov pre zdravotné poisťovne
- koordinácia práce farmaceutických laborantov

zodpovedná práca v profesionálnom kolektíve
príjemná a priateľská atmosféra
možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

kreativita, analytické myslenie, zodpovednosť, spoľahlivosť , komunikatívnosť

INTERPHARM Slovakia, a.s. je distribučná firma liečiv a farmaceutických surovín, zdravotníckeho materiálu, kozmetiky a malej zdravotníckej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 229523  Dátum zverejnenia: 29.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac