B2B špecialista E-commerce

Internet Mall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mesačnej mzdy: od 1000,- EUR brutto (viac v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta) + výkonnostné odmeny do 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rozvoj predaja v segmente B2B – predaj tovarov a nákupných poukazov
- Account management aktívnych účtov a ich správa
- Budovanie trhovej pozície v segmente B2B prostredníctvom spolupráce s inými spoločnosťami
- Akvizícia nových partnerov a expanzia B2B kanála
- Identifikácia, návrh a exekúcia obchodnej stratégie a plnenie obchodných cieľov
- Organizácia a vedenie obchodných stretnutí, príprava a koordinácia obchodných zmlúv
- Vyhľadávanie obchodných príležitostí, ktoré vedú k rastu predaja kľúčových produktov spoločnosti
- Príprava cenových ponúk a participácia na verejných zákazkach
- Komunikácia s obchodným, finančným a logistickým oddelením v rámci spoločnosti

- zázemie nadnárodnej spoločnosti
- možnosť podieľať sa na rozvoji a smerovaní spoločnosti
- predpoklad vzájomnej dlhodobej spolupráce
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- osobný rast a rozvoj
- zamestnanecké zľavy
- spoločné zamestnanecké akcie

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- silná orientácia na obchod a zákazníka
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme
- znalosť práce so systémom SAP výhodou

Internet Mall Slovakia s.r.o. patrí do skupiny MALL GROUP.
Mall Group je najväčšia e-commerce skupina v strednej a východnej Európe. Zameriava sa na štyri hlavné oblasti: tradičný e-commerce (nákupné galérie MALL.SK, Vivantis.sk, v CZ CZC.CZ a pod.), on-line predaj potravín (Košík.cz), internetovú televíziu (MALL.TV) a finančné služby pre internetové nakupovanie (MALL Pay). Pôsobíme v siedmich krajinách a s viac ako 2 000 zamestnancami ponúkame naše služby 90 miliónom obyvateľom v strednej a východnej Európe. Sme špičkou v oblasti e-commerce, a to vďaka schopným ľuďom, inováciám, najnovším technológiám a neustálemu hľadaniu nových ciest.

Našou víziou je vybudovať najväčšiu platformu on-line služieb v strednej Európe a spoločne so zákazníkmi vytvárať digitálnu budúcnosť. Poď do toho s nami!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3105799  Dátum zverejnenia: 4.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mesačnej mzdy: od 1000,- EUR brutto (viac v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta) + výkonnostné odmeny do 30%