Business Development Manager

Internet Mall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pasienkova 2, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov
Vyhľadávanie a rozbeh novej obchodnej spolupráce
Návrh a vytváranie nových obchodných modelov
Tvorba obchodných prezentácií a schopnosť prezentácie na vysokej úrovni
Príprava obchodných zmlúv, cenotvorba, fakturácia
Zabezpečovanie kompletného sevisu a komunikácie s partnermi
Spolupráca s obchodným a marketingovým oddelením

- práca pre najväčšieho internetového predajcu
- zázemie nadnárodnej spoločnosti
- možnosť podieľať sa na rozvoji a smerovaní spoločnosti
- perspektíva profesionálneho rastu
- práca v mladom a dynamickom kolektíve.

Prosime o poslanie CV v slovenskom a anglickom jazyku + fotografie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme samostatného výkonného obchodníka, ktorý dokáže použiť náš obchodný koncept v B2B.
Silný obchodnícky prístup a vysoké pracovné nasadenie.
Zodpovednosť, cieľavedomosť a kreativita.
Schopnosť budovať dlhodobú spoluprácu.
Relevantné skúsenosti s obchodom.
Znalosť online predaja a trhu výhodou.

Internet Mall Slovakia s.r.o. patrí do skupiny MALL GROUP.
Mall Group je najväčšia e-commerce skupina v strednej a východnej Európe. Zameriava sa na štyri hlavné oblasti: tradičný e-commerce (nákupné galérie MALL.SK, Vivantis.sk, v CZ CZC.CZ a pod.), on-line predaj potravín (Košík.cz), internetovú televíziu (MALL.TV) a finančné služby pre internetové nakupovanie (MALL Pay). Pôsobíme v siedmich krajinách a s viac ako 2 000 zamestnancami ponúkame naše služby 90 miliónom obyvateľom v strednej a východnej Európe. Sme špičkou v oblasti e-commerce, a to vďaka schopným ľuďom, inováciám, najnovším technológiám a neustálemu hľadaniu nových ciest.

Našou víziou je vybudovať najväčšiu platformu on-line služieb v strednej Európe a spoločne so zákazníkmi vytvárať digitálnu budúcnosť. Poď do toho s nami!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1808165  Dátum zverejnenia: 4.8.2014