Skladník/Team Leader na prijme tovaru

Internet Mall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Senec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a zakladňovanie tovaru.
Zodpovednosť za logistické procesy v rámci skladu
Zodpovednosť za koordináciu dennej operatívy skladu
Riadenie a optimalizacia procesov pri prijme a zaskladnovani tovaru
Riadenie výkonu práce zamestnancov na prijme a zaskladňovaní
Riadenie a kontrola stavu zásob, inventarizácia
Komunikácia s prepravnými spoločnostiami

Zázemie nadnárodnej spoločnosti
Perspektíva profesionálneho rastu
Práca v mladom a dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú telefonicky len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Počet rokov praxe

1

veľmi zodpovedný prístup k práci
schopnosť riadiť ludí
procesný prístup k práci
schopnosť zvládať stres a riešiť krízové situácie

Internet Mall Slovakia s.r.o. patrí do skupiny MALL GROUP.
Mall Group je najväčšia e-commerce skupina v strednej a východnej Európe. Zameriava sa na štyri hlavné oblasti: tradičný e-commerce (nákupné galérie MALL.SK, Vivantis.sk, v CZ CZC.CZ a pod.), on-line predaj potravín (Košík.cz), internetovú televíziu (MALL.TV) a finančné služby pre internetové nakupovanie (MALL Pay). Pôsobíme v siedmich krajinách a s viac ako 2 000 zamestnancami ponúkame naše služby 90 miliónom obyvateľom v strednej a východnej Európe. Sme špičkou v oblasti e-commerce, a to vďaka schopným ľuďom, inováciám, najnovším technológiám a neustálemu hľadaniu nových ciest.

Našou víziou je vybudovať najväčšiu platformu on-line služieb v strednej Európe a spoločne so zákazníkmi vytvárať digitálnu budúcnosť. Poď do toho s nami!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1804795  Dátum zverejnenia: 8.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na pohovore