Produktový špecialista ecommerce - biela technika

Internet Mall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 6, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budujeme internetový svet, kde ľudia vždy nájdu, čo potrebujú, a zároveň sa môžu spoľahnúť na náš vynikajúci servis. Chceme byť hlavným hráčom v internetovom nakupovaní v strednej Európe. Pridajte sa k nám!

Sme experti na produkty v segmente domácnosť. Vieme, aké vlastnosti pri produktoch vyzdvihnúť a čo je pre našich zákazníkov najdôležitejšie. Chceme do tímu kolegu, ktorého budú tieto produkty baviť!
Sme super tím a hľadáme niekoho, kto k nám zapadne! Tešíme sa na Vás!

Medzi hlavné úloly bude patriť:
• budete sa starať o popisky a fotografie zverených produktov tak, aby poskytli zákazníkom všetky potrebné informácie
• naši zákazníci posielajú otázky, na ktoré budete odpovedať
• komunikovať budete nielen so zákazníkmi, ale aj s ostatnými kolegami z rôznych oddelení, najmä potom so skladom a naším zákazníckym servisom. Občas potrebuje niečo aj marketing.
• naučíte sa pracovať so SAP-om, cez ktorý vkladáme naše produkty na web
• v našom tíme máme aj brigádnikov, ktorým budete zadávať jednoduchšie úlohy, aby ste sa Vy mohli venovať zložitejším. Len je potrebné dohliadnuť, aby odvádzali kvalitnú prácu.

Príchodom do MALL.SK získate:
• prácu, kam budete chodiť radi a určite sa tu nebudete nudiť
• možnosť učiť sa novým veciam a rozvíjať sa profesne
• za dobrú prácu Vás aj dobre ohodnotíme
• máme aj rad zamestnaneckých benefitov
• a v neposlednom rade kolektív, kde sa budete cítiť skvele

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
SAP - Základy
Microsoft Excel - Základy

Naše očakávania na ideálneho kandidáta sú:
• je dobré mať ukončenú strednú školu, najlepšie s maturitou
• úplnou nutnosťou je vynikajúci písaný prejav a bezchybná gramatika, pretože nechceme, aby na našich stránkach boli chyby
• nutná je znalost excelu
• keď sa budete vedieť dohovoriť v angličtine, bude to super
• nevyhnutné je vedieť pracovať s PC a nebáť sa nových systémov, skôr naopak
• keď budete poznať SAP, budeme radi, ale keď nie, tak Vás všetko naučíme
• oceníme, keď budete mať skúsenosti s komunikáciou so zákazníkmi, prípadne s prácou v e-shope, uvítame však radi aj čerstvých absolventov

Ale nezaobíde sa bez:
• zmyslu pre obchod a trochu toho zdravého sedliackeho rozumu
• je potrebné si vedieť zorganizovať svoj čas
• vedieť sa samostatne rozhodnúť a starostlivo pracovať
• ale úplne to najdôležitejšie je mať na zreteli zákazníka!

Internet Mall Slovakia s.r.o. patrí do skupiny MALL GROUP.
Mall Group je najväčšia e-commerce skupina v strednej a východnej Európe. Zameriava sa na štyri hlavné oblasti: tradičný e-commerce (nákupné galérie MALL.SK, Vivantis.sk, v CZ CZC.CZ a pod.), on-line predaj potravín (Košík.cz), internetovú televíziu (MALL.TV) a finančné služby pre internetové nakupovanie (MALL Pay). Pôsobíme v siedmich krajinách a s viac ako 2 000 zamestnancami ponúkame naše služby 90 miliónom obyvateľom v strednej a východnej Európe. Sme špičkou v oblasti e-commerce, a to vďaka schopným ľuďom, inováciám, najnovším technológiám a neustálemu hľadaniu nových ciest.

Našou víziou je vybudovať najväčšiu platformu on-line služieb v strednej Európe a spoločne so zákazníkmi vytvárať digitálnu budúcnosť. Poď do toho s nami!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1797537  Dátum zverejnenia: 28.11.2017