Skladník/skladníčka

Internet Mall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava - Bajkalská, Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu skladníka bude vykonávať jedná osoba.

Obsluha zákazníkov na výdajnom mieste. Práca s príjmom a výdajom tovaru, príjem a výdaj reklamácií.

- zázemie v nadnárodnej spoločnosti
- možnosť podieľať sa na rozvoji a smerovaní spoločnosti
- perspektíva profesionálneho rastu
- práca v mladom a dynamickom kolektíve

Svoje žiadosti zasielajte spolu so životopisom a motivačným listom výhradne e-mailom. Spoločnosť si vyhradzuje právo odpovedať len uchádzačom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. "O ochrane osobných údajov", v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
SAP - Základy
Microsoft Windows - Základy

Počet rokov praxe

2

Požadujeme vysoké pracovné nasadenie a odolnosť voči stresu. Pri práci so zákazníkmi požadujeme komunikatívnosť, ústretovosť, a dobrý hlasový prejav.

Internet Mall Slovakia s.r.o. patrí do skupiny MALL GROUP.
Mall Group je najväčšia e-commerce skupina v strednej a východnej Európe. Zameriava sa na štyri hlavné oblasti: tradičný e-commerce (nákupné galérie MALL.SK, Vivantis.sk, v CZ CZC.CZ a pod.), on-line predaj potravín (Košík.cz), internetovú televíziu (MALL.TV) a finančné služby pre internetové nakupovanie (MALL Pay). Pôsobíme v siedmich krajinách a s viac ako 2 000 zamestnancami ponúkame naše služby 90 miliónom obyvateľom v strednej a východnej Európe. Sme špičkou v oblasti e-commerce, a to vďaka schopným ľuďom, inováciám, najnovším technológiám a neustálemu hľadaniu nových ciest.

Našou víziou je vybudovať najväčšiu platformu on-line služieb v strednej Európe a spoločne so zákazníkmi vytvárať digitálnu budúcnosť. Poď do toho s nami!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1705263  Dátum zverejnenia: 16.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou